• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,503
Netreba da osjeti, već da zna mogućnost i osjećaj. Pa neće osjetiti prikolicom pored bicikliste, ali mora voditi računa dali će zapeti. Velika je to kazna svejedno još ako je na firmu osigurano.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Komer,baš te krenulo,nama na štalama ništa nije stradalo već samo na kući dio krova ali smo brzo sanirali da ne prokisne
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,818
Dobro da sam skužio tek zadnji red. Inače bi se živcirao 😂.


Samo sam jednom u retrovizoru vidio da tanjur pleše.. Ne znam zašto se to dogodilo.

Možda što sam par puta skrenuo s tanjuračom dolje. Dogodi mi se..
IMG_20230727_210351.jpg
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,279
da se nisi nekome zamjerio
Ma ne. Na 3511 moja krivica, crni trn. Kosio sam neke obale s njim da sam probio obje prednje, samo se to pokazalo nakon par dana.

Na proximi bočno pustila na pojačanju, očekivao sam da neće dugo, al reko poslužit će još 2-3god. Barem ne treba dizalica 😁. Kupljene nove radijalne Mitas obje prednje.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,866
Dobro da sam skužio tek zadnji red. Inače bi se živcirao 😂.


Samo sam jednom u retrovizoru vidio da tanjur pleše.. Ne znam zašto se to dogodilo.

Možda što sam par puta skrenuo s tanjuračom dolje. Dogodi mi se..
View attachment 63105
Neko se ne živcira ni kad vidi na početku....kolko ih vidim da rade danima, godinama, a tanjur vrluda
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,818
Ovaj rukavac za jeb.... Olt 24 diska je 20 eura komad.


Pa 200 eura kupim ispravnu tanjuraču.

Skinem 24 diska za rezervu, 12 rukavaca, 4 osovine i ramu odvezem na otpad ili ju ostavim negdje u travi...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Ovaj rukavac za jeb.... Olt 24 diska je 20 eura komad.


Pa 200 eura kupim ispravnu tanjuraču.

Skinem 24 diska za rezervu, 12 rukavaca, 4 osovine i ramu odvezem na otpad ili ju ostavim negdje u travi...
Tako treba uvijek razmišljati 👌
 

Najnoviji postovi

Na vrh