• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ja bum došel da vam sreču kvarim ako bude i brodovlasnik u našem društvu.
Javite mi lokaciju i vreme susreta.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pa Vi ste domaći. Ja mogu pokupit četvorku zmenom, da se ne trošite, dovoljno Vam bu platit cugu 🤣🤣

@Kapetan_broda_Kupljenec
Ti si zvijezda naše grupe, molim te da se odazoveš i poneseš sve iskaznice što imaš 🤣🤣🤣
Devojke, morat ću Vas razočarati, kao i svaki puta. Viša sila me sjebala. Prvo me oprala kita, ovaj... Kiša u Istri, ampartman bez struje više kd 24h, onda me prala dalje kroz kontinentalni dio do Nove Gradiške jer sam preskočio sva planirana odredišta jer mi je najmlašji član ekspedicije već drugi dan bio na 40.0°C tako da sam napravio desant kući.

Plus imam osposobljavanje za čofera berača grojzja tako da mi ništa ne pomaže...

Bum napravil zgrupnu poruku da se dogovorimo jer ću nakon berbe potegnuti najmanje 5 dana u Zagorje, pa imamo cajta sve dogovoriti.

Vaš propalitet nepovjerljivi 😂😂
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Da me se ne shvati krivo, većinom me je jeftinije i brže došlo kad mi je netko drugi popravil neg kad sam se ja upustil u to.
Uvijek je bil neki vrag. Ili sam sebe ozlijedil ili sam potrgal pa opet kupi itd., itd. O skidanju svetaca sa neba da ne govorim. I nakraju pak dal nekome da popravi. ☺️
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,094
Ma lajkajte do mile volje 😂.


Sve sam pripremio i idem skinuti osovinu da mogu reduktor skinuti da mi je lakše...

I odšarafim i neće dolje s osovine, zapeklo.

I lupam malo čekićem i razmišljam šta da mi sada padne na ruku sa pola metra visine... Maknem ruku sve namjestim da ne može.

I kad je počela padati ja nesvjesno krenem uhvatiti i eto... 😂
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Kolega,dok popravljaš takav malčer, najbolje je da ga digneš okomito pomoću flašencuga, a valjak prema gore. Vjeruj vidio sam kak se servisira.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,094
A vidio sam i ja. Ali sam išao na brzinu to napraviti jer sutra ne stignem, a u nedjelju najavili kišu.

A kad radiš na brzinu...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
I kad je počela padati ja nesvjesno krenem uhvatiti i eto... 😂
Nisi sam, da ti bude lakše, ima nas više takvih. I ja sam (2011.god) mahinalno hvatao bat za zabijati cijev, za vrtnu pumpu. Batić od više desetaka kila, htjeli su mi odrezati te prste na hitnoj, nisam pristao i imam ih, živi su rade, tipkaju, šarafaju...
Eto da ti bude malo lakše 🥂🙃
 

Najnoviji postovi

Na vrh