• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Netreba mu ni puna ni polu prazna prikolica, dovoljno je samo da bude njegova, pa da onda vidimo kako bi to radio :axe:\
Povjeris mu kamion, a vidi konja sta radi, pa da ga covjek objesi :madmana:

A za ove s motorom> pa ti se pravi faca sa motorom i pretici u krivini
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Samo se nadam da si je gazda prepoznal cisternu i njemu uvalil vritnjaka jer mu sigurno nije mjesto na cesti .
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
jao,pa ne može proč tjedan da ja nešto ne strgam :S
dsc00984d.jpg

dsc00985q.jpg

dsc00986uv.jpg

dsc00987ff.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Mislim da je to korpa od utovarivača ako se nevaram. Pa Dino šta ti radiš sa tim strojevima?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
da,to je korpa za gnoj
a kopao sam neku jamu,i zapeo za korjen,a MF kakav je prejak :) ,nije ni osjetio i eto pizdarije
jer malo je istrunuta u čoškovima,ali još bi to išlo,hehe
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
mi išli orat danas i strgali klin od pluga

A jeste li presjekli gumu ili bar razbili šajbu?
Ako niste, onda tvoj post ne spada pod ovu temu :mrgreen:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čini mi se da je malo zaglavio

32340221627195179774010.jpg

33652321648986510928210.jpg


slike sam našo na internetu pa reko da vidite ako več niste
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
išli su jedan drugog čupat

ali nisu uspjeli......
vidi se da je voda na zemlji.......tak da je to sigurno utjecalo
:weedman::weedman::weedman::weedman:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
ja nemogu vjerovat da ljudi mogu radit nešto na silu,ako je vidio da je mokro pa kud je išo u pm...

a onaj što je uterao fendt-a kako nije stao na vrijeme kad je vidio da propada i da mu nema spasa... to su jednom riječju BOLESNICI...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ja nemogu vjerovat da ljudi mogu radit nešto na silu,ako je vidio da je mokro pa kud je išo u pm...

a onaj što je uterao fendt-a kako nije stao na vrijeme kad je vidio da propada i da mu nema spasa... to su jednom riječju BOLESNICI...

Takvi ljudi imaju puno hektara zemlje da sad nenagađam koliko. To se vidi i po strojevima koje posjeduju pa tako im je i problem vrijeme,da bi sve stigli napravit u željenome roku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh