• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

A

AGRIPLUS65

Guest
Profesionalan vozač se nesmije tako ponašati i u takav rizik prepuštati,mora voditi računa o tome koliko je njegov kamion dugačak i koliko je ralica dugačka koju je pretjecao. Znači da o tome nije vodio brigu ni o tome da može doči ususret drugo vozilo. Sa strane se vidi snijeg,mora još i o tome voditi brigu da može doči do proklizavanja ili zanošenja vozila.
Znam o tome i tim svakakvim glupostima o prometu i prometnim pravilima više nego šta vi mislite. Idem u prometnu školu bolje rečeno Tehničar cestovnoga prometa i o tome učimo. Tata mi je bio vozač i on mi je ispričao ponešto otome.
Vi si mislite šta hočete ali taj vozač kamiona nije smio preticati ralicu.
kad vec ides u tehnicku skolu dajmi objasni zakaj nastaje guzva na raskrizju sa dolaskom policije?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
to ti nema veze sa školom jer nejdem za policajca
policija se drži propisa i ljudi se bolje policije,bolje rečeno kazni
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Čavao u gumi

Ako nisi dobar sa susedima evo šta dobiš i to u obje
 

Prilozi

  • 16032011010.jpg
    16032011010.jpg
    40.6 KB · Pregleda: 265
  • 16032011011.jpg
    16032011011.jpg
    39.5 KB · Pregleda: 254

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
kad vec ides u tehnicku skolu dajmi objasni zakaj nastaje guzva na raskrizju sa dolaskom policije?

zato kaj pojedini ljudi ne znaju čitati kakove ti znakove daje policajac....;)
ko zna,možda ih nisu učili u autoškoli....
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
kod mene ljudi ne zabijaju čavle nek postavljaju pod kotace cavle pa dok kreneš, onda si sam prepicis gumu. meni su prosle godine zvadili naftu s traktora i nutri stavili piljevinu. ja nisasm znal da nema nafte pa sam malo preverglal . rezultat toga je bilo 50-tak litri manjka nafte i puni filteri i lajtungi piljevine. uglavnom, ljudi delaju svasta dok su jalni kak neko more nekaj zaslužiti a nitko ne vidi dok se dela od jutra do vecera.
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Ne ovaj je postavio na put u blato između kamena čavao i to je guma pokupio a sreća moja kaj nisam ja išao prvi nego kolega jer smo išli preko privatnog puta zamisli problema
 
H

Hrvach

Guest
Dečki, pa kaj je to problem... Sigurno ima neko u vašem selu nekaj iz "91 na tavanu:lol::shock::prayer: Kad neće milom ide silom, kod nas sekira vrijedi više od odvjetnika i pisma:finga::rolleyess: Susedi su tu da se svađamo s njima:rolleyess:
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Joj kaj ja volim te takve jalne ljude. Zar zbilja netko nema drugog posla nego duriti se što netko može raditi i ponešto zaraditi, a netko ne može. Još su mi jači oni koji se idu natjecati pa ispadnu blesavi, bar pred očima pametnih ljudi.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Brajsko paurska posla niš čudno .
nemoj j.... u pauriji padaju balvani prek puta.
ovde se zali sam jedna strana,a druge nema tak da je tesko komentirat ko je kriv.
ima slucaj kod mene ja i otac pazimo da je put u voznom stanju dog ostali bas i nisu u takvom raspolozenju vec su spremni vozit 5 km duzim potem al ispravnim do livade koja im je 500 m od kuce al treba u dvije jame kamen napeljat,i jos jedan da nismo sao mi krivi prosle godine smo dobili asvalt i prigovore moga oca da se sa poljskog puta nebude izlazit moglo na asvalt,dobil je samo podsmjehe vladajucih seljana koji sad nemozeju tuda vozit ves kruze preko privatnih livada i ko je kriv normalno vlasnik jer je njegova livada na krivom mjestu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
nemoj j.... u pauriji padaju balvani prek puta.
ovde se zali sam jedna strana,a druge nema tak da je tesko komentirat ko je kriv.
ima slucaj kod mene ja i otac pazimo da je put u voznom stanju dog ostali bas i nisu u takvom raspolozenju vec su spremni vozit 5 km duzim potem al ispravnim do livade koja im je 500 m od kuce al treba u dvije jame kamen napeljat,i jos jedan da nismo sao mi krivi prosle godine smo dobili asvalt i prigovore moga oca da se sa poljskog puta nebude izlazit moglo na asvalt,dobil je samo podsmjehe vladajucih seljana koji sad nemozeju tuda vozit ves kruze preko privatnih livada i ko je kriv normalno vlasnik jer je njegova livada na krivom mjestu.

di su vam to asvaltirali put kroz polje?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
di su vam to asvaltirali put kroz polje?
hahaha citaj malo pazljivije ,a nismo svi u gradu da smo dobili asvalt prije 30godina do kuce.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
da, krivo sam pročital, nisam ni ja u gradu al su nama pred jedno 2 god. stavili asvalt kroz polje. Sad kad orem izlazim na asvalt se okrenut i onda opet natrag na njivu :finga:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
da, krivo sam pročital, nisam ni ja u gradu al su nama pred jedno 2 god. stavili asvalt kroz polje. Sad kad orem izlazim na asvalt se okrenut i onda opet natrag na njivu :finga:
a nemoj pretjerivat jedva smo do kuce dobili,a polj ce za jedno 2 stoljeca,
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mi smo prvi u Dugoj Resi dobili asvalt nakon centa, zbog Roganca :finga:
a da vidiš svatove u zimi, padne snig, mi na vriče i udri!!
mlada je u štiklama išla pješice od Sebastijana do Roganca :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
a nemoj pretjerivat jedva smo do kuce dobili,a polj ce za jedno 2 stoljeca,

najozbiljnije ti kažem, iznad doma u B.Poljicama ti ide put kojim se ide u polje i tu je postavljen asvalt u dužini skoro 1km.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
da, krivo sam pročital, nisam ni ja u gradu al su nama pred jedno 2 god. stavili asvalt kroz polje. Sad kad orem izlazim na asvalt se okrenut i onda opet natrag na njivu :finga:
Oranje par excellence :finga:
Ako ostane blata pokupiš ga ili ne?
a da vidiš svatove u zimi, padne snig, mi na vriče i udri!!
Kaj kuglanje sa živim čunjevima :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh