• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
slazem se dok je bilo zita vise sa zmajom 142 rm sam znao zaraditi 1500 km bez problema
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
poceo sam da vozim samostalno od 8 godine i najvise idem usluzno raditi a nekad sam provodio po 30 sati za volanom dok nisam jednom zaspo sreca je sto je se traktor ugasio ostalo mi je par metara do rjeke od tada sam prepolovio poso uzmem 2 radnika i pomalo
30 sati na dan ... tako radi i gradonačelnik grada zagreba
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
puknuti de nemoj zaj... čovjeka,pa oni su svoji jarani,šta ti znaš koliko dan ima sati:D
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
puknuti de nemoj zaj... čovjeka,pa oni su svoji jarani,šta ti znaš koliko dan ima sati:D
Uopče ne
Bit če da mu je satu smrdano AM i PM pa u podne piše 24 :shock:..laganom matematikom bez napora dolazi do vrijednosti 30 .
 

bariccc

Član
Tu od
13 Stu 2011
Poruka
101
vidim da ima dosta nepismenih ovde ja nigdi nisam naveo da dan ima 30 sati a ako mislite da je to nemoguce e pa ja za pare se svasta moze
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vidim da ima dosta nepismenih ovde ja nigdi nisam naveo da dan ima 30 sati a ako mislite da je to nemoguce e pa ja za pare se svasta moze
Nemoj se ti ljutiti , ( a i možeš) ..tako mi krstimo sve nove članove .:prayer:
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ova ti je još bolja,za pare možeš čak kupit i 6 sati dana - novi chuch norris
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
kaj je bio na lizing...?
sada ima pušing.....
Kakav lizing :roll: čovjek bio u US of A na školovanju pa ga dovukao u kontejneru. Auto je strava, snage na bacanje, vukao MAN kipera bez pol' muke :blackeye
Pušing njemu nije problem ;)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
to je bilo negdje u 8 mj. sva sreća pa je Korana još bila topla za kupanje:lol:. Četvero ih je bilo u autu i svi su se izvukli. Lik sad navodno vozi novoi VW scirocco
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Točnije za vrijeme Dana piva je letio, možda je u tom trenutku slušao pjesmu "I believe I can fly" pa htio isprobati. Prokleti alkohol:finga:
Crveni VW scirocco ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
I ako je sluša tu pijesmu,,,,,:rolfer::rolfer:vijerovatno mu je prisjela....:blackeye:blackeye.

Svaka luda ima svoje veselje......:weedman:
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
E to je žalosno dok on ima para može auto u Korani prati i zagađivati skoro ako ne i pitku vodu , a samo zato jer ima para i smije divljati po cesti . Tog ima samo pri nama .
 

Najnoviji postovi

Na vrh