• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo jedne slikice gdje se je prolegla nova šupa za spremanje bala od težine snijega,slikano u susjednome selu.

http://imageshack.us
Evo male nezgodice i kod mene,gdje je u ostavi popustio ventil i do jutra nam je hidrofor izvukao cijeli bunar i 3 dana nismo imali pitke vode. Slikice pokazuju sve zaleđeno i da stvar bude gora baba ko baba mora ići po tom ledu i normalno padne i strga ruku u zglobu.

http://imageshack.us

http://imageshack.us
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Nemrem vjerovati da ide nekog izvlačit i kopča sajlu na donju vuču !?:madmana:

malo kasnim al tek sam sad videl ovaj post...kolege,ako niste znali da postoje traktori sa izvedbom samo doljnje vuće...uopće ne postoji postava za gornju...gore ima samo dvije rupe za poteznicu....i pretpostavljam da ovaj Fendonja ima tu opciju...traktori za Ukrainsko i Američko tržište idu bez postave za gornju vuču...;)
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
malo kasnim al tek sam sad videl ovaj post...kolege,ako niste znali da postoje traktori sa izvedbom samo doljnje vuće...uopće ne postoji postava za gornju...gore ima samo dvije rupe za poteznicu....i pretpostavljam da ovaj Fendonja ima tu opciju...traktori za Ukrainsko i Američko tržište idu bez postave za gornju vuču...;)

Upravo tako, kod nas Europard isto nema gornju poteznicu.
Vec samo donju i srednju koja opet pokriva kardan pa se nemoze na nju kaciti rasipac za stajnjak, zato smo morali napraviti gornju poteznicu
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
zvona el su to tvoji traktori ???:confused:
ovaj zadnji je najjači, el to majstor zaspo za volanom :axe::axe:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
zvona el su to tvoji traktori ???:confused:
ovaj zadnji je najjači, el to majstor zaspo za volanom :axe::axe:

to je samo jedan dio traktora sa kojim radim,inače kod nas su ti smjene malo drugačije napravljene radiš recimo II i iduči dan si I,tako je i majstor poslje II malo zarondo i ujutro odmah u prvor radnom satu završio u kanalu,naravno zaspo
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
430600_336409429727489_265007606867672_835940_879070857_n.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo podsiječa mene,,,,,kad smo mojeg brali u tri komada i peljali doma..
ove kabine su još gore,,nego da ih nema..ja da sam tada ima kabinu bija bi osta na licu mijesta..:shock:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Svakom se može dogoditi. Pokoj mu vječni... :(
Nego, nekaj mi se ne slaže na ovim slikama
Kak je čovjek poginul, a kabina niti zadnji kraj nisu zdrobljeni? Možda zato kaj nije bil zavezan, pa je opal i nastrada pri padu?
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerovatno ispa van od udarca.........kako god da je,,nije dobro..
Ali kabine su totalno zlo ove s imt-a,to veze nema sa sigurnošču,,,,.jer nema ni za vezanje.
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovaj bi mi spavao,,,malo u samnici,,,pa bi drugi put,,mislija ča če reč prije nego laja,,,,,,,,:x:x,,,a vijeruj mi da mu nebi prošlo kod bivše milicije vrijeđanje,,,,,,,,,,,,,,,,poravnali bi mu sva rebarca........8)8)
 
M

Miško 007

Guest
Danas se te budale s kamijonima voze po zraku pa ubijaju ljude bome trebalo bi to gadno sankcionirati.
Muke čovjeku od 65 godina poginut ni mlad ne bi prošao bolje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh