• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
hrvoje,si po slikama prepoznal čiji je kamion
to nam je skoro sused,neznam dal se smije ovak javno komentirat,al skužil buš po specifičnim brojevima reg. pločica
 
D

drax

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=p-T23JfDi4U:rolleyess:[/YT]
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Danas se te budale s kamijonima voze po zraku pa ubijaju ljude bome trebalo bi to gadno sankcionirati.
Muke čovjeku od 65 godina poginut ni mlad ne bi prošao bolje.

Ako ti kaj nije jasno , sjedni sa mnom u kamion jedan dan pa buš videl kak se voze te budale koje nisu u kamionima :madmana::madmana:
Da mi na njih ne pazimo bilo bi ih svaki dan 20 mrtvih u HR dok počnu radovi !
:scratch
 
D

drax

Guest
Kakvih sve budala i neznalica ima za volanom,nebitno kakvim volanom, dobro nema i više poginulih..............
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ovak,dosta sam na cesti i znam kaj su vozači kamiona i nazovimo ih ne amateri,nego "vozači B kategorije".Među jednim i drugim ima loših i dobrih vozača,osobno sam u Donjem Miholjcu izbegel za dlaku sudar kad je jedna gospođa izletela na cestu tam kod benzinske glavom bez obzira.Al svako od nas se susretal s time i nema smisla to nabrajati.Manje više poštujem ogrančenja do onih 10 km/h kolko toleriraju,a nerviraju me vozači dostavnjaka.Neznam dal njima o plaća kazne,jer to je ludnica kaj te kutije delaju po cesti.Prije par mjeseci delali smo vodovod i plinovod uz jednu državnu cestu i regulirali promet.Zaključak je taj da ako se ne staneš na sredinu ceste i riskiraš život,niko te ne j..e ni pol %.Kod mene sad delaju cestu i semafori su.Svi prolaze uredno na crveno i puno put se događa da se zaglave na sredini prometnog traka,jer ovi kojima je eleno krenu,a "pametni" opet s druge strane.Vozačka kultura je jako loša uopće kod večine Hrvata,ne treba sad generalizirati koji su bolji vozači ili se busati u prsa i uzdizati se jer neko ima C kategoriju.Znam puno takvih šoferčina koji neznaju s kamionom u rikverc.Nisam za rigorozna ograničenja,jer po ovim našim nebi čovek nikam došel,ali neku sigurnost treba poštivati na cesti,ako ne radi sebe,barem radi drugih.Sad je i lepo vreme,ja samo ćekam da počnu motociklisti "blistati" v crnoj kronici.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Ovak,dosta sam na cesti i znam kaj su vozači kamiona i nazovimo ih ne amateri,nego "vozači B kategorije".Među jednim i drugim ima loših i dobrih vozača,osobno sam u Donjem Miholjcu izbegel za dlaku sudar kad je jedna gospođa izletela na cestu tam kod benzinske glavom bez obzira.Al svako od nas se susretal s time i nema smisla to nabrajati.Manje više poštujem ogrančenja do onih 10 km/h kolko toleriraju,a nerviraju me vozači dostavnjaka.Neznam dal njima ko plaća kazne,jer to je ludnica kaj te kutije delaju po cesti.Prije par mjeseci delali smo vodovod i plinovod uz jednu državnu cestu i regulirali promet.Zaključak je taj da ako se ne staneš na sredinu ceste i riskiraš život,niko te ne j..e ni pol %.Kod mene sad delaju cestu i semafori su.Svi prolaze uredno na crveno i puno put se događa da se zaglave na sredini prometnog traka,jer ovi kojima je zeleno krenu,a "pametni" opet s druge strane.Vozačka kultura je jako loša uopće kod većine Hrvata,ne treba sad generalizirati koji su bolji vozači ili se busati u prsa i uzdizati se jer neko ima C kategoriju.Znam puno takvih šoferčina koji neznaju s kamionom u rikverc.Nisam za rigorozna ograničenja,jer po ovim našim nebi čovek nikam došel,ali neku sigurnost treba poštivati na cesti,ako ne radi sebe,barem radi drugih.Sad je i lepo vreme,ja samo ćekam da počnu motociklisti "blistati" v crnoj kronici.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Glede ovih dostavnjaka i njihove vožnje, sa jedne strane ih i razumijem ako imaju neko vremensko ograničenje za dostavu pošiljaka jer ako na vrijeme ne dostave pošiljku vjerojatno imaju neke penale zbog kašnjenja. Ako se tako voze samo zato kaj oni ne plaćaju gorivo i zato kaj nije njihov auto onda to nije u redu.
Naime, do pred par godina radio sam u jednoj zaštitarskoj firmi koja se između ostalog bavi i prijevozom novaca i kod nas je to jednostavno rečeno funkcioniralo ovako; šef je rutu kojom se je prevozio novac prošao sa osobnim autom i rekao da nam vremenski treba za tu kilometražu npr. 45 min. Ja sam tu rutu prolazio za 55-60 min. Zašto? Zato jer sam vozio kombi koji je bio preuređen u blindirano vozilo i koje je prazno težilo 3 tone, bez ikakve dorade na ovijesu i motoru, znači serijsko vozilo. I kad na dan imate takvih par ruta naravno da se skupi dosta "kašnjenja" i naravno kriv sam ja jer idem okolo po birtijama a ne radim svoj posao. Nadam se da vam je svima jasno šta slijedi dalje.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ovak,dosta sam na cesti i znam kaj su vozači kamiona i nazovimo ih ne amateri,nego "vozači B kategorije".Među jednim i drugim ima loših i dobrih vozača
"Staroj školi" vozača kamiona skidam kapu :prayer:
Glede ovih dostavnjaka i njihove vožnje, sa jedne strane ih i razumijem ako imaju neko vremensko ograničenje za dostavu pošiljaka jer ako na vrijeme ne dostave pošiljku vjerojatno imaju neke penale zbog kašnjenja. Ako se tako voze samo zato kaj oni ne plaćaju gorivo i zato kaj nije njihov auto onda to nije u redu.
Briga šefa ako je bio zastoj pa se pošiljka nije mogla isporučiti, on će svoj dio naplatiti od bilo koga... :roll:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se šta nadodat,,,,nego kako je kolega napisa,,,nažalost,,bit če puna crna kronika,,,,,,,,,,,a još gore,,,šta če..s...bat i ostale koji nisu krivi........

Vozija,,,sam i špediciju i dostavu,,,,,,,,nekima treba uzet dozvolu i na licui mijesta poderat,,,,,,u komade,,,žali bože,,onog ko naleti na njih.......:madmana::madmana:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
eto šta se desi kad se ide rano ujutro na posao.. Mi o zecu.. a zec pod auto :(
 
Posljednje uređivanje:
H

Hrvach

Guest
Matija, da nisi to možda ti? Da nema u Jaski prezgodnih cura ne bi riječ reko, pa kud ga je vrag nosil do Dubrovnika....
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
e kakvo je to došlo vrijeme...
išel je na spoj a nije imal ni kune u đepu...
pa kaj je očekival da ga bu cura častila:confused:
 
H

Hrvach

Guest
toga ne nisam ni cul za to


Hrvac neznam koji ga je vrak nosil prema dubrovniku
a da ima dobrih cura u jaski ima da bi rec rekal
a taj je car nad carevima sa plešivice :partyman:
išal sam sa njim na mautralac ja sam bil 8.B a on 8.d

Ak je s plešivice odmah mi je sve jasno... Malo ga je zbacal sumpor iz vina:rolfer::rolfer: Bog zna kaj mu je ova sve obečala da mu bude dala kad je krenul za dubrovnik:finga::rolfer::rolfer:
 
M

miroslav k

Guest
To se i meni desilo sa zecom, sreca sto ima kineskih plastika na trzistu
 

Najnoviji postovi

Na vrh