• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
al ruku na srce išao je sigurno velikom brzinom,tako da bude on to nekako podnio,jer jednom prilikom blizu mene dečko je došao iz Njemačke ,tamo radi kao test vozač ,lupio je srednje malog peseka sa corvetom sa nekih 150 -180 ,nebi vjerovali koliko je on napravio štete brrrrrrrrrr
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
http://www.24sata.hr/112/otac-je-traktorom-udario-u-zid-obiteljske-kuce-sin-se-ozlijedio-261219


otac-je-traktorom-udario-u-zid-obiteljske-kuce-sin-se-ozlijedio-900x600-20120415-20120409114336-c7bebd6fe3342d517d126753ef850810.jpg


otac-je-traktorom-udario-u-zid-obiteljske-kuce-sin-se-ozlijedio-900x600-20120415-20120409114342-d7cefb25a66b1053ccd3447ad485a70a.jpg


otac-je-traktorom-udario-u-zid-obiteljske-kuce-sin-se-ozlijedio-900x600-20120415-20120409114349-80cf8b0d5492eca2025848c319b0dff7.jpg



steta traktora.. :(
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Šteta traktora,ali sve se to da sredit,kolko vidim nije velika šteta osim guma i fegi.Jedino neznam šta će bit sa PH i PTO,mašina je netaknuta pa bi morala bit dobro.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jebo te grom ,bude puno štete,samo mi nije jasno šta se desilo sa zadnjim desnim kotačem,nadam se da čovijek prođe što jeftinije sa popravkom a ovi loši komentatori na portalu nek im krava stane na nogu i ošine ih sa repom po poganim ustima:vragek::vragek:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Da mi netko ovo priča teško bi mu povjerovao:shock:

Dobro je on sletio s ceste,ali pa kakva je to bankina od pol metra da ga tak jako zahvatilo?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Šteta traktora,ali sve se to da sredit,kolko vidim nije velika šteta osim guma i fegi.Jedino neznam šta će bit sa PH i PTO,mašina je netaknuta pa bi morala bit dobro.

PH, tls, gume, felge , vrata, hauba - eto odoka već 30k€ štete ako ne i više, a pitanje šta je sve još otišlo od siline udarca ipak je traktor vozio punom brzinom i sigurno neće više nikada raditi kao prije, ako uopće bude radio
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hm, piše da je zahvatio lijevu bankinu?:scratch

Jel' moguće da mu je prije pukla guma ili sl.?
Trebalo bi pitati očevice..
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo ga je satra,,,,,,,,,a štete,,,,,,,,,,,
2ytpmap.gif
,,,,,i više nego ča se vidi..:scratch:scratch
Dobro je i proša..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
PH, tls, gume, felge , vrata, hauba - eto odoka već 30k€ štete ako ne i više, a pitanje šta je sve još otišlo od siline udarca ipak je traktor vozio punom brzinom i sigurno neće više nikada raditi kao prije, ako uopće bude radio

Shvačam da je vozio kak je vozio,ali ovako od oka sam procjenio šta je sve bilo,još će se svremenom vidjet kad ga složi šta i gdje treba još pokrpat. Lako je za felge,gume,vrata i haubu sam da nije mašina dobila.Nadam se da nije neki zupčanik napuko od siline udarca jer će on onda sranja napravit.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
marko markic: Kao prvo, traktor je cist ko suza jer se radi o covjeku koji odrzava svoje stvari i svjestan je kako ih je tesko stekao. Do nesrece je doslo jer je kisa padala to jutro a traktor ide 55 kmh. Glavni komentatori na ovoj stranici su purgeri koji misle da dobivamo poticaje i sakom i kapom, a niste u zivotu ruke zaprljali. Jedini traktor kojeg ste vidili je traktor tom, a mislite da je Milka pasmina krave. Mozete bit jedino zavidni jer taj traktor kosta milijun kuna a te pare necete vidjeti za 5 zivota, a on se dobro napatio za njih i nemate pravo blatit covjeka kojeg ne znate!

Komentar sa članka... Bome im je fino rekao...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Jer nebi PH trebala u transportu biti skroz dignuta prema gore,možda da je biila tako dignuta nebi došlo do tolike štete.

Nemora znaciti, mozda bi doslo do jos vecih ostecenja da je bila sklopljena, jer ipak je ona prva dosla do kuce i usla u kucu pa je s tim na neki nacin i usporila traktor i amortizovala udarac, jer da je bila sklopljena vjerovatno bi doslo do direktnog udara i naglijeg zaustavljanja traktor sto bi mozda uzrokovalo i neka veca i vanjska i unutrasnja ostecenja traktora, a i putnika. :scratch
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Komentar sa članka... Bome im je fino rekao...[/QUOTE]

Ne trpaj nas u isti koš s tim komentatorima, nije lijepo i nije objektivno..:mad:
Meni osobno država nije nikad ništa dala, ni pomogla mi..

Možda mi ne znamo tog čovjeka, ali brate mili, taj markomarkić bogami ne zna cijeli Zagreb i okolicu da bi mogao tako nešto komentirati..

Nemojte se osvrtati na te komentare, pitaj Boga tko to piše, a ovaj nesretni čovjek je u ovom slučaju bio sam kovač svoje sreće. Sva sreća da nitko nije ozlijeđen...:)

Lijepi pozdrav!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
pa nije baš velka šteta na traktoru...moglo je proć i gore,al hvala Bogu nije...
baš gledam...svi ste primjetili razbijen traktor al niko nije ovo djete kaj je dobilo novu zanimaciju...:)

 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
ja bi ga uzeo ovakvog,nema veze kaj je malo spigo lim,više ga bu opral ovaj čiju je fasadu potrgal(skupi stiropor,pa mrezica,pa glet,u dvije ruke,pa sep,duševne boli...)
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
ja bi ga uzeo ovakvog,nema veze kaj je malo spigo lim,više ga bu opral ovaj čiju je fasadu potrgal(skupi stiropor,pa mrezica,pa glet,u dvije ruke,pa sep,duševne boli...)

Ako je vjerovati novinarima zaletio se u vlastitu kucu :rolleyess:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ovi bi trebalo bit kao nešto za ravnanje krtičnjaka po livadama,i možda bi bilo dobro za zatvaranje zimske brazde :lol::lol:

I šta bi ovo trebalo bit?Kao neki zgrtač

Nisam znao kud da stavim ovu sliku pa reko tu ću pod temu slike.

Sve je bas tako kao sto si rekao, ovo prvo je za ravnanje krticnjaka, a za zimsku brazdu bi bilo mozda prelagano, mozda bi i proslo da gume nisu polovicne :mrgreen:
A ovo drugo je zgrtac, manja verzija :weedman:
Ima i znatno veca koja se vuce, taj mi se princip skupljanja cini bas dobar, bez mnogo gubitaka
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ne znam baš kolika mu korist od ravnanja krtičnjaka s ovolikim strojem, kad napravi kanale kotačima...:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh