• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

B

BAGERISTA

Guest
Kolega,,,,,nemoj mislit da ne valja samo tamo,,,,,,,,vijeruj mi nigdje ne valja,,,,,,,samo se leti,,,po cestama,a ceste totalno smeče,,,,,s naglaskom na SMEČE,,,i kad tome dodaš alkohol,,,i meni niko ništa nemore,,,,,,znam ja,,,i eto desi se šta se desi,,,,a iza ostaje tuga,bol,,,nečija ptanja,,,i cijeli život totalno uništen...nemam ča reč,,,nego da su to tragedije......
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Eto jedna nezgoda sa vožnjom bala... naravno...sve su završile u livadi minutu kasnije :finga:

62727_151230471583213_100000887846141_268950_285852_n.jpg
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
"teraj kume riđu da nas ne obiđu"

Loša situacija kad se bale prehite,al dobro kaj je slama bila:p

Teraj, teraj žestoko,
Kuća nam je daleko!:gitarist:

Ništa strašno. I kobilu kad prevrne voz sijena nije sram ići jesti..:mrgreen:
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
dobro da su rolo, sta da je bilo 100 komada malih kvadratnih,pa onda opet sve rucno
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ma na kojem dijelu ceste se to dogodilo,ne mogu skužiti mjesto:confused::confused:
hehhe ajkula...viš da neznaš cijelu Bilogoru... sam ti napisal odkud mi je bratić,tamo ti je to...

A sam bog još k tome da su popadale u moju livadu :finga::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma Bilogora ti je velika ali imam ja jednog prijatelja iz Paulin kloštra bili zajedno u HV ,:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nažalost,,,,eto tako i završi,,,,kad se ide u pretovare ali kako se reče do krajnjih granica.....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Gledam malo slike i čini mi se da je dosta visoko kačio prikolicu. Kad je teret velik, kačit prikolicu tako visoko je jako opasno. Neznam zašto ali kod mene dosta ljudi na taj način kopča prikolice i na taj način voze teret. Ja jedino na gornju kuku kačim prikolicu za sijeno i cisternu samo zato jer imaju takav prihvat, sve ostalo ide na donju kuku i to najniže šta može i nema šanse da dođe do ovakve situacije. Čak i kad drva vučem iz šume isto sajlu zakačim na donju kuku, nikad na gornju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh