• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ja kardanu u radu nastojim ne prilaziti imao plastiku ili ne. Nikad neznas sta se moze otkaciti ili puci i da te ubije kao zeca.
Danepricam kada nema plastike, kod nas je bilo i smrtnih slucajeva, uhvati dio odjece i okrene te dok si trepnuo.
A sto je naj gore od svega ljudi nemogu da shvate da se to vrlo lako moze desiti i ko pravi prekoracuju kardan u radu :madmana:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
kod mene kad se radi nitko nije u blizini bar 10 metara, bilo oranje, frezanje ili nešto drugo,

kad frezam i ako se idem popišati, iz traktora kad izlazim uvijek gasim kardan, jer ću nešto vidjeti, neće mi vrag dati mira i iću nešto vidjeti, ode ruka ili nešto drugo, kod mene je susjed 3 kuća skoro ostao bez noge, uhvatila mu je freza i jedva su spasili doktori, do bedrene kosti mu pokidalo meso, i od tada nikakve nezgode u selu jer si paze.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
svi su iskomentirali 9 bara. ja zato necu.
ali cu dodati da se ja prilikom pumpanja odmicem od gume cim prelazi 3,5 bara.
a na ovih 9 nebi pumpao ni da mi ruku rezes :mrgreen:
vjerujem da ste gledali na jubitou snimke sta guma moze napraviti kada eksplodira..

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_3_PMhBa_-c[/YT]


Mome lovackom kolegi bio manometar u kvaru i pukne dvodjelan feluga i zamalo ga ubije
seraf mu je otkino komad lica i izbio desno oko!!!!! Zato nama zajebancije oko ovi poslova
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
je..a kaj sad...ak oće bu vas drapila i guma od "japanera"......... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ono kad oces grabo ocistiti pa se zakopas xD


spvuqq.jpg
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
I ja sam maloprije bas to citao. Pa katastrofa!
Citam dolje komentare teksta i kaze neki tip da se pomogne ljudima. Ma nek su i teska vremena i besparica na sve strane ali zbilja ovo svakako zasluzuje pomoc na bilo koji nacin.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Koji licemjerni komentari ispod članka...trebali su osigurati, trebali su dati bolje uvjete životinjama, trebali su bolju el. instalaciju, IMAJU LI DOZVOLU ZA DRŽANJE ŽIVOTINJA ... trebali su, no nitko od njih ne pita sebe mogu li si to ljudi i priuštiti uz ovakvu državu i uvjete gospodarenja kakve ti ljudi imaju? Najbolje je da ih još i kazne po zakonu o dobrobiti životinja...Fuj!

Naravno da su životinje patile, i uginule u teškim mukama, no većina seljaka pati podjednako tak svaki dan, a za to nema suosjećanja.

Znam da treba mnogima, ali ajdemo bar ovoj obitelji skupiti neku pomoć ovdje na forumu, jer su izgubili osnovu za život.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Koji licemjerni komentari ispod članka...trebali su osigurati, trebali su dati bolje uvjete životinjama, trebali su bolju el. instalaciju, IMAJU LI DOZVOLU ZA DRŽANJE ŽIVOTINJA ... trebali su, no nitko od njih ne pita sebe mogu li si to ljudi i priuštiti uz ovakvu državu i uvjete gospodarenja kakve ti ljudi imaju? Najbolje je da ih još i kazne po zakonu o dobrobiti životinja...Fuj!

Naravno da su životinje patile, i uginule u teškim mukama, no većina seljaka pati podjednako tak svaki dan, a za to nema suosjećanja.

Znam da treba mnogima, ali ajdemo bar ovoj obitelji skupiti neku pomoć ovdje na forumu, jer su izgubili osnovu za život.

Nisam neki zlonamjeran,ali dao bog tim koji su to komentirali,da se njim isto dogodi,p*** im mamina.... Osobno ljude poznam,blizu su mene i pomoć ću im kako god budem mogo i trebalo....
 
T

Todi

Guest
Koji licemjerni komentari ispod članka...trebali su osigurati, trebali su dati bolje uvjete životinjama, trebali su bolju el. instalaciju, IMAJU LI DOZVOLU ZA DRŽANJE ŽIVOTINJA ... trebali su, no nitko od njih ne pita sebe mogu li si to ljudi i priuštiti uz ovakvu državu i uvjete gospodarenja kakve ti ljudi imaju? Najbolje je da ih još i kazne po zakonu o dobrobiti životinja...Fuj!

Naravno da su životinje patile, i uginule u teškim mukama, no većina seljaka pati podjednako tak svaki dan, a za to nema suosjećanja.

Znam da treba mnogima, ali ajdemo bar ovoj obitelji skupiti neku pomoć ovdje na forumu, jer su izgubili osnovu za život.

Ima nas 989 aktivnih clanova, idemo svi dat po 100 kn da pomognemo ljudima,za pocetak da ljudi stanu na svoje noge,jer ovo je strasno sto se dogodilo,a ovi sto pisu komentare, oprosti im Boze jer ne znaju sto pisu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Nisam neki zlonamjeran,ali dao bog tim koji su to komentirali,da se njim isto dogodi,p*** im mamina.... Osobno ljude poznam,blizu su mene i pomoć ću im kako god budem mogo i trebalo....
Pitaj ljude imaju li kakav tekući račun (ne žiro, jer bi poreznici vidjeli "prihod"), pa ga objavi ovdje.
Znam da im u ovom trenutku novci nisu najvažniji, no svakako će im bar malo pomoći da krenu, ili bar da prežive u početku.
Ili nek netko (pošten, naravno) objavi svoj broj računa, pa da se skupi i dadne im skupljeni gotovi novac (poput akcije kad je Puknuti započel za poboljšanje Interneta našem članu).
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Pitaj ljude imaju li kakav tekući račun (ne žiro, jer bi poreznici vidjeli "prihod"), pa ga objavi ovdje.
Znam da im u ovom trenutku novci nisu najvažniji, no svakako će im bar malo pomoći da krenu, ili bar da prežive u početku.
Ili nek netko (pošten, naravno) objavi svoj broj računa, pa da se skupi i dadne im skupljeni gotovi novac (poput akcije kad je Puknuti započel za poboljšanje Interneta našem članu).
Budem..kad se ljudi malo oporave od šoka...da nebi mislili ko zna šta...otić ću do njih čim uhvatim vremena
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395


vidite taj užas

evo ovo mi se cini zgodnim za komentar, a nije ni staro...
svaki dan napravim 50 km na posao i toliko i nazad i tako vec 5 godina i mogu reci da vozaci velikih vozila, traktora ili kamiona znaju nekada biti bezobrazni i bahatiti se, a opet zna se desiti da paze i opet bude pizdarija, imam c kategoriju i znam otprilike kako je tesko zaustaviti kamion, prazan recimo, a kamoli sleper pun kamena.... no, imam i kolegu koji je dozivio ovako nesto prije nekoliko godina, savjestan je vozac, ali opet zlo dode kad se najmanje nadas i tako mu se desilo da prolazio kroz raskrizje gdje se i automobil nakon kolotraka ljulja 5 metara pri brzini od 30 km/h a zamislite sta se dogadza s kamionom, tocnije vozio je mercedes od 340 konja, poviseni za dopremu alata u polje ili slicne nepristupacne terene... tako se jedna starija gospodza ukljucila u promet bez gledanja ulijevo ili u mrtvi kut i usla mu ravno izmedzu prednje i zadnje osovine sa nekim cliom ili tako nesto slicno, ali on to nije osjetio i stao je tek nakon 50-ak metara kad mu je suvozac rekao da nesto vuku za sobom, sva sreca sto kamion ima zastite i samo se auto zakacio s blatobranom za branik na kamionu, no pocelo je podvlaciti auto i sva sreca sto je stao i sto nije bilo ozljedzenih osim materijalne stete (ne racunam sto se doticnoj godpodzi smrzo drek u guzici od straha) tako da ima sve u prometu! :)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395


a i ovo mi se cini poznatim, cuo sam pricu (cini mi se da bi ovo moglo biti to ili mozda ne, neznam... :?: )
u glavnom cuo sam da je taj momak polozio i stari mu nije htio dati auto (koji vrijedi desetinu ovog traktora) da hoda okolo s ekipom, pa kao nek uzme traktor, on je sporiji i mali se vozikao s prijateljem i smazali su traktor, pa zvali starog da dode i preuzme odgovornost zbog kaska valjda ili mozda ako je mali popio, neeemam pojma, ali po slikama mi se nekako poklapa prica.

sve u svemu steta je velika i zao mi je covjeka!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
a i ovo mi se cini poznatim, cuo sam pricu (cini mi se da bi ovo moglo biti to ili mozda ne, neznam... :?: )
u glavnom cuo sam da je taj momak polozio i stari mu nije htio dati auto (koji vrijedi desetinu ovog traktora) da hoda okolo s ekipom, pa kao nek uzme traktor, on je sporiji i mali se vozikao s prijateljem i smazali su traktor, pa zvali starog da dode i preuzme odgovornost zbog kaska valjda ili mozda ako je mali popio, neeemam pojma, ali po slikama mi se nekako poklapa prica.

sve u svemu steta je velika i zao mi je covjeka!

a kako li mu to uspjelo majke mu :p biser
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a i ako je prica istinita, vjerojarno mali nema iskustva previse i nezna sto je to kad se pri 55 km/h zaljulja tolika masa ili ako se uhvati bankina... :|
 

Najnoviji postovi

Na vrh