• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
http://www.vecernji.hr/vijesti/pogi...-sto-ga-je-priklijestio-traktor-clanak-425429

poginuo-blizini-vlastite-kuce-nakon-sto-ga-je-priklijestio-traktor-slika-552030


radi se o 4911. velika prikolica, uzbrdica i eto..
On je inače lagan napred tak da ...............

Nedavno je jedan tu kod mene isto bil na hrbet, ali taj je vukel neka drva. Sreča da je pukel sic pa je čovek opal sa njega i poklopil ga je samo lijevi blatobran. Najviše ga sjebo nosač trokuta koji mu se zapiknul u nogu (jebo ga onaj koji ga izmislio).
Uglavnom stradala hauba, blatobrani, rezervar, auspuh, hladnjak, ali je uz to sve makina ostala pod punim gasom dok nije stal sam pa je uz to sve trebala i generalka. je*eš to, bitno da mu je glava ostala na ramenima:prayer:.

Negde su i slike pa ako najdem stavim.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
neki dan... guma na praznoj cisterni-drap-drap! Od bratanca mi cisterna nova,stara 7 mj. razbilo staklo na autu,pokosilo cvijeće ko sa trimerom,zafrajalo fasadu sa kamenjem i još štošta,kad je 9 bara roknulo....

P1011305.jpg


P1011310.jpg


P1011308.jpg
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
neki dan... guma na praznoj cisterni-drap-drap! Od bratanca mi cisterna nova,stara 7 mj. razbilo staklo na autu,pokosilo cvijeće ko sa trimerom,zafrajalo fasadu sa kamenjem i još štošta,kad je 9 bara roknulo....

P1011305.jpg


P1011310.jpg


P1011308.jpg

zast 9 bara..čemu toliko? da se tko našao pored toga, sad ga nebi bilo, a da je 4-5 bara držalo bi teret i dalje, bez nepotrebnog naprezanja vanjske gume..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
zast 9 bara..čemu toliko? da se tko našao pored toga, sad ga nebi bilo, a da je 4-5 bara držalo bi teret i dalje, bez nepotrebnog naprezanja vanjske gume..
9 bara i ova vručina i evo ti sranja di je mogo neko poginut
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Neznam čemu ovih 9 bara, to je malo previše :shock: :scratch:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
svi su iskomentirali 9 bara. ja zato necu.
ali cu dodati da se ja prilikom pumpanja odmicem od gume cim prelazi 3,5 bara.
a na ovih 9 nebi pumpao ni da mi ruku rezes :mrgreen:
vjerujem da ste gledali na jubitou snimke sta guma moze napraviti kada eksplodira..

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_3_PMhBa_-c[/YT]
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
nemam pojma bećari.... bratanac ju je tak kupil i niš nije diro,nit je kontroliro,al smo sad desnu ispustili na 6...ne mešam se đe mi nije potrebno.... :supz:
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=gzNJrytf1g8&feature=related[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh