• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

B

BAGERISTA

Guest
U ono vrijeme definitivno najbolji mobitel,,,,,,,,,,,,,,,,,a baterija trajala po par dana....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Koja je to silina od udarca morala bit kad je zeko puko popola,ai koja je bila brzina ovoga u autu,nešto strašno. Ajde fala Bogu da su svi živi,bit će još željeza.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
ovo je stvarno strašno i za nepoželjet nikome, ali što je ovo sve zetori, više se ni u njemu nije sigurno voziti.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
nedaj bože nikome ali šta djeca od 4 godine sama rade na prikolici i to jos ako je sjedio na ovim balama pa ljudi sta rade
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
ovo je stvarno strašno i za nepoželjet nikome, ali što je ovo sve zetori, više se ni u njemu nije sigurno voziti.

bome, onaj prvi :-((to teško da se više da popraviti
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo loše stvari po novinama i to sa smrtnim slučajevima a najgore su ove gdje stradavaju djeca,pa više nije normalno kakva se sve zla dešavaju,evo jučer tu blizu mene ženi se u štali odlomio komad vila i drito se zabio kroz lice,nadam se da sve bude ok:madmana::madmana:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jako žalosno kad mladi ljudi izgube život a to šta veliš alkohol i velika brzina največi su uzrok tim nezgodama pa zar se nikad neče opametiti zar nevide tuđe greške zar misle to se meni neče desiti vidim i kod mene ista priča mladost ludost i tome nema kraja nažalost...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo čujem i drugi se nije izvukao,nešto se čudno dešava u mom selu u 6 mjeseci otišlo 5 života do 25 god.bez obzira tko je i šta je nije dobro
 

Najnoviji postovi

Na vrh