• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hehehe...pa to naš Šantek čuda radi...no s obzirom da je čovjek rođen pijan, a takav je i cjeli život, još je dosta i poživel... :D
El bil i nerast možda u gajbi straga?? :D

@bosniahos...daj se predstavi molim te, poslao sam ti PP prije par dana, al nema odgovora, vidim da si iz mog mjesta a neznam tko si!
 
B

bosniahos

Guest
.

Milo bez obzira na tvoj forumski status nije lipo govorit o starijima na taj način.Znaš da je radoznala lisica obrala bostan.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Evo jedne ''nezgode'' u mog drugara , neko mu je noćaš ukrao kompletne točkove sa auta , bukvalno ispod prozora

photo0005yw.jpg


photo0004xw.jpg
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Meni u Zadru prije desetak godina nestale radkape sa novog pasata pa popi*dio ko nikad a na ovo nemam sta reci...
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Ja sam mislio da se ovo desava samo u filmovima...

Strava...

He he ,sva steta bila u tom . Nemojte se nimalo cuditi prije trideset godina toga je bilo koliko hoces , a izgleda da se vraca to vrijeme kad ljudi nemaju ono sto trebaju pa onda to isto uzmu onomu ko ima i ko mu se na neki nacin zamjerio !
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
vidi kako je dobro podklocao auto sa lijeve strane,samo na jednom mjestu i dobro.

pa ja bi ga zadavio golim rukama.

suvišno je išta govoriti,svatko normalan zna na šta se misli...
 

Najnoviji postovi

Na vrh