• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

prnjavor3

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
73
ja kad sam kupovao traktor JD prošle godine jedva našao čist bez elektronike,komentar komšija je bio"pih stara generacija".U komše planu FEND od struje pun elektronike moj komentar "pih novija generacija"
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sva sreća pa nije pivo prosuo :weedman:

Bilo je tu puno srece dobro da nije bilo nikog iza s autom jer je gajbi bilo do pola ceste ipak je iscurilo 4paleta ambalaze na oko 85kmh!!!
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
a onda bi mi sjeli pod ova stabla i pili vino i dakako gledali kako ovaj kupi ambalažu hehe
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moro bi pomoc kolegi ipak sam ja vozio kad se rasipalo ako bi jos ko pomogo bili bi brze gotovi pa bi svi zajedno pili :lol::lol::lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma nema problema,kad je posao u pitanju za prijateljstvo,a i za pijanku uvjek sam za...

Onda bi bili brzo gotovi s poslom jer bi nam se zurilo :partyman::drinkers::partyman::drinkers:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
da,da,da... a to bi nam bio i cilj... :partyman:

Stvarno nam je svaka pomoc tada dobro dosla bio je jedan lik snama koji je bio tamo blizu doma otiso je doma po metle i lopate jer mi nismo nista imali i dva i pol sata s nama cistio na slici se ni ne vidi lik je imo pun vrt gajbi i boca kako je to popadalo s kamiona a morali smo dobro pocistit!!!!!
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Stvarno nam je svaka pomoc tada dobro dosla bio je jedan lik snama koji je bio tamo blizu doma otiso je doma po metle i lopate jer mi nismo nista imali i dva i pol sata s nama cistio na slici se ni ne vidi lik je imo pun vrt gajbi i boca kako je to popadalo s kamiona a morali smo dobro pocistit!!!!!

šta je to u biti bilo,otvorila se stranica i popadalo??

nebi vam bio u koži...

šta je sa nastalom štetom,vi nemate ništa sa time ili ćete odgovarati??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Rucka je popustila jer je samo prednja drzala a zadnja nije jer je osigurac ispo tak da je slabo drzalo dugo je i izdrzalo jer smo se skoro cijeli dan vozili s samo jednom ispravnom ruckom na stranici sve dok se nismo vracali iz hrv. dubice za sunju i u prvom zavoju sranje morali smo sve pokupit vratit lom u firmu i napisat zapisnik o lomu jer je roba kasko osigurana i sef je samo pito dal smo sve pocistili i dali je bilo kakve stete da se podmiri da nebi kasnije policija zezala sve je bilo ok nismo nikakve sankcije dobili osim mene za mjesec dana sefovo predavanje od 15 min pred svim vozacima :oops::oops::oops:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Evo jedno oličenje naših kancelarijskih miševa , slikano u zgradi koja ima 4 sprata i bezbroj kancelarija , na ovome nivou je socijalno osiguranje,šumari,biro za zapošljavanje i još dosta službi
Ali to nije problem , problem je to što tolika zgradurina u sebi NEMA JAVNI WC :madmana: ustvari ima ga ali ovi miševi jedan (muški ili ženski) koriste kao ostavu a ovaj drugi koriste kao privatni WC gdje svaka kancelarija ima kopiju ključa i njima kada se piški oni otključaju a ja ako čemam kao majmun više od sata a imam problema sa bubrezima njih boli ona stvarka

Jao jao , ako popizdim ima ove brave da nema , inače znam otključati ove brave uz pomoć priručnih sredstava ima svaki put sada kada idem kod njih da im otključam vrata i ostavim tako , pa neka zovu i policiju i neka me privedu za obijanje JAVNOG WCa :mad::mad::mad:

photo0023nw.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh