• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kod tebe je jako veselo ovih dana,penta je glavno prijevozno sredstvo
I kod nas na poslu je jako veselo zbog kiša, kante su glavno sakupljačko sredstvo...krov drži vodu dok majstori odu :icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo male nezgode koju moj kolega uradi dok sam ja vozio taj kamion nisu se takve stvari dogadale:icon_rofl::icon_rofl:
img0559pe.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
uhvatio meku bankinu ili je gumu probio

Jako mekana bankina ne vidi se na slici zadnji kraj je isto propo jedva ga je sumarski kamion od 480ks izvuko ima srece sta se nije prevrnuo nebi mu bilo prvi put:(giggle):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Jako mekana bankina ne vidi se na slici zadnji kraj je isto propo jedva ga je sumarski kamion od 480ks izvuko ima srece sta se nije prevrnuo nebi mu bilo prvi put:(giggle):
kam ga je vrag nosil na tak mekano... jel ga znam možda?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
kam ga je vrag nosil na tak mekano... jel ga znam možda?

To su ti oni dicni kv vozaci koji se boje vozit po snijegu i kad dolazi drugo vozilo u susret bjez u grabu mozda ga i znas budem ti reko kad se vidimo!!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ma bravo Tinda sjedi 5 :(clap)::(clap):
Šta niste mogli pričekat do idučega tjedna,i zašto si išao tamo gdje vidiš da je mokro
Šta bi bilo da imaš neki veči rasipač oko 800kg
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ma bravo Tinda sjedi 5 :(clap)::(clap):
Šta niste mogli pričekat do idučega tjedna,i zašto si išao tamo gdje vidiš da je mokro
Šta bi bilo da imaš neki veči rasipač oko 800kg

Svugdje je išlo,al tu ne,opče tu nije stajala voda i ništ se nije vidlo da bi mogo potonut.Možda bi nekak izašo al nije radila prva vuča
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ajde dado, pa barem si se ti nazapadao sa djubretarkom. Sto ga masiras :icon_lol:
Prihranit se trebalo vec odavno. Ako je mokro sad, nece ni 2 dana pomoc a da se ceka jos evo i 5.mjeseca..

Slika koju je MrSima stavio je sa neta. Zapravo sa fejsa,da budem tocniji..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ajde dado, pa barem si se ti nazapadao sa djubretarkom. Sto ga masiras :icon_lol:
Prihranit se trebalo vec odavno. Ako je mokro sad, nece ni 2 dana pomoc a da se ceka jos evo i 5.mjeseca..

Slika koju je MrSima stavio je sa neta. Zapravo sa fejsa,da budem tocniji..

Sa neta je, nemam ja fejs! a bome nemam ni takvu mehanizacju!! :icon_lol:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
E to je istina tibore šta si reko za mene. Nebi vjerovao kolko se zemlja prosuši za 2 dana pogotovo ako piri jugo. Samo šta će mu sad biti problem kombajnirat,neće ako neugazi u te tragove.
 

Najnoviji postovi

Na vrh