• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
A čuj,kolko ja znam nije,a neznam ja kaj se odvijalo dok sam bio pod narkozom,dok me vozila na odjel,nikad se nezna:icon_lol:
A cura ne da me čuvala nego se cjeli dan nije odvajala od mene,al meni na sreču jer bi inače popizdio u bolnici,nije to za mene
A poslje tek tete na terapijama,oj hajj:(rofl):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Sigurno nije smijela jer ga je cura cuvala od medicinskih sestara:(giggle)::(giggle):

Eh te cure, ne razumiju one da je to iz zdravstvenih razloga! :(giggle):

A čuj,kolko ja znam nije,a neznam ja kaj se odvijalo dok sam bio pod narkozom,dok me vozila na odjel,nikad se nezna:icon_lol:
A cura ne da me čuvala nego se cjeli dan nije odvajala od mene,al meni na sreču jer bi inače popizdio u bolnici,nije to za mene
A poslje tek tete na terapijama,oj hajj:(rofl):

Ja nisam nikada ležao u bolnici pa ne znam kako je to, al vjerujem da ubija dosada!! Ja sam se samo družio sa medicinarkama dok sam išao u srednju, šjooj al su bile bomboni! Onda sam bio stalno slobodan momak, pa je bilo uživancije..sad sam se uozbiljio pa si našo pravu koja je pravi golman, sve mi brani! :(giggle): :(giggle): :icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Eh te cure, ne razumiju one da je to iz zdravstvenih razloga! :(giggle):



Ja nisam nikada ležao u bolnici pa ne znam kako je to, al vjerujem da ubija dosada!! Ja sam se samo družio sa medicinarkama dok sam išao u srednju, šjooj al su bile bomboni! Onda sam bio stalno slobodan momak, pa je bilo uživancije..sad sam se uozbiljio pa si našo pravu koja je pravi golman, sve mi brani! :(giggle): :(giggle): :icon_lol:

Sva sreca pa sam bio slobodan svaki put kad sam bio u bolnici pa sam mogo se upucavati :icon_lol:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
Evo i moje koljeno koje je prije 11god dozivjelo masakar motornom pilom stihl:(giggle):
img3425fa.jpg
[/IMG]
oprostite na neobrijanim nogama:icon_rofl:

evo da se nadovezem... i moj otac si je prije 30 godina zarezo koljeno sa motorkom...
nemam sliku, ali ima slican oziljak po pola koljena, ni sam nezna kako su mu spasili nogu, ali do nedavno je imao problema s njim dok nije bio preklani na operaciji i tad su mu tek sredili to koljeno kako treba i sad nema vise nikakvih problema, a imao je i vodu i znalo mu je koljeno samo od sebe propasti, radimo nesto, stoji i odjednom se skljoka dole kad popusti, ali sad je sve ok! :(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
evo da se nadovezem... i moj otac si je prije 30 godina zarezo koljeno sa motorkom...
nemam sliku, ali ima slican oziljak po pola koljena, ni sam nezna kako su mu spasili nogu, ali do nedavno je imao problema s njim dok nije bio preklani na operaciji i tad su mu tek sredili to koljeno kako treba i sad nema vise nikakvih problema, a imao je i vodu i znalo mu je koljeno samo od sebe propasti, radimo nesto, stoji i odjednom se skljoka dole kad popusti, ali sad je sve ok! :(happy):

Ja za sadnemam nikakvih problema s njom hvala Bogu valjda ce i ostat dok stric mi nije te srece njemu je drvo prignjecilo nogu u sumi i vec dvije operacije koljena imo i nista sad ide na trecu valjda ce bit sad sve ok!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
krasne nezgode na zadnjih par stranica :icon_e_confused:
pridruzio bih se ekipi sto se potegla motorkom po koljenu :icon_mrgreen:
srecom posljedica nemam nikakvih. nisam uspio do kosti doc. glupa nezgoda, ali obicno upravo banalne greske dovode takvih nesreca..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
krasne nezgode na zadnjih par stranica :icon_e_confused:
pridruzio bih se ekipi sto se potegla motorkom po koljenu :icon_mrgreen:
srecom posljedica nemam nikakvih. nisam uspio do kosti doc. glupa nezgoda, ali obicno upravo banalne greske dovode takvih nesreca..

Bas to neka sitnica banalna te zezne skroz meni je noga zapela za neku zilu koju nisam vidio kad sam izvlacio motorku iz drveta i ode po koljenu pokrpano je ja sam malo i po kosti dobijo al nista jako a posljedice vidit cemo s vremenom!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Krcili smo sikaru, cistili polje neko. Isao sam srusiti neko omanje drvce i kako sam naslonio motorku tako se odbila na koljeno. Odbila se zato sto nisam dao dosta gasa. a opet da se brze vrtila i odbila tko zna kako bi proslo koljeno..
Sreca u nesreci. A mozda se to nebi ni desilo. Tko zna..
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Kod tebe je jako veselo ovih dana,penta je glavno prijevozno sredstvo
Čini mi se da nije otpao nego je skinut,valjda
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jel mu to otpao zadnji dio na JCB-u?

Mislis na ovom zutom sta ga vuku van nije nista otpalo drzi se na zadnjoj ruci da se ne prevrne i na prvoj korpi!
Jedino se sad malo prehladil pa ne pali!!
@malirus bas tak penta i kombinirka ili navara!
moto0108u.jpg

visina vode na jednom dijelu mu je do farova tamo di je na slici kombinirka!!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Gledajući prvu sliku imam dojam da mu je zadnja korpa sa kranom otpala
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@banijac82 jesu izvukli su ga al trenutno ne pali:icon_confused:
@mane to ti se cini jer samo ruka ga drzi da se ne prevrne u grabu!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@baltazar tocno ruka ga drzi da se ne prevrne
@mika to je biljkina kombinirka kad sam bio nije palila neznam jesu sta slozili!
ova je 4cx a ovi moji imaju 3cx
 

Najnoviji postovi

Na vrh