• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
ja sam jednom uletel u jato vrabaca i dojdem k tastu kad tam napred nekaj šuška turnem ruku pod branik i izvadim vrapčeka kad sam ga htel malo pregledat lola fino poleti i ode ništa mu nije bilo samo je promjenil prebivalište za jedno 10 km
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Žuti ti to v Viaduktu radiš??
Moj stari je u Octopusu, vjerojatno si čul za njih kad su par poslova skupa radile te dvije firme.
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
Žuti ti to v Viaduktu radiš??
Moj stari je u Octopusu, vjerojatno si čul za njih kad su par poslova skupa radile te dvije firme.

je delali smo skupa na Stupici prije dvije god možda je bil tam to je ono iznad makarske de je kamen pal na cestu pa smo mi bušili tunel a Oktopus je pravil zaštitu od odrona,a videl sam ih i na Pelješcu
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
--primjetio sam neki dan da se vrapci i b druge ptičice u ovo vrijeme kada je bilo malo bljuzge po cesti spuštali na asfalt i nešto kvockali, sol, vodu, tko će ga znati inaće meni se jednom dogodilo ali to je bila jako velika brzina da sam vrabca pokupio sa brisaćem t.j. pod brisač mi se zabio a krvi puna šajba, poko je kao da paradajz baciš u šajbu,,

-- inaće da se pohvalim od ponedjeljka imam 13 štihova na gornjem dijelu desne podlaktice,, imao sam prilike vidjeti kako mo kosti izgledaju, jučer vadili dren a sutra idem na previjanje pa ću pokušati uslikati da vidite o čemu se radi ,,

- nikada više neće mi pasti na pamet da idem nešto improvizirati, dobio sam od prijatelja finu brusnu ploču sa kojom je on brucio tlačnu pilu našao sam motor od usisavaća, mali veličine šake i tu brusnu poloču montirao na osovinu od motora te planirao naravit postolje za motor ali rekoh ajde prije no šta budem radio da vidim kako to vrti i stavio motor u steg, snegnuo i uključio u struju prvo je počeo polaka a onda kao helikopter je počeo vrtiti frrrrrrrrrrrrrrrrrrr, krenem rukom prema njemu da ga isključim kada ono krš i lom razletila se ploča i opiči me po ruci preko dubonke i majce mi rasječe ruku, uf, ali evo blagnadni su pa svejedno ništa ne radim ali imam jedno veliko iskustvo, više se ne izgram sa nikakvim strojevima, t.j. ručnim radovima
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
*Alfada Jadarko, bogami opasno! dobro da si osto ziv! sta da te oderalo po vratu, eeeee..... :icon_eek:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
je delali smo skupa na Stupici prije dvije god možda je bil tam to je ono iznad makarske de je kamen pal na cestu pa smo mi bušili tunel a Oktopus je pravil zaštitu od odrona,a videl sam ih i na Pelješcu

Bil je na obadva radilišta.Mali, deblji čovjek s malo sjede kose i brkovima, armirač/KV vozač:icon_super:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Danas sam ugasio jedan mali zivot nije bilo namijerno jer nevolim to radit:icon_e_sad:
[/IMG]

mislim da je to crvendać,danas ujutro sam ih pronašao 5 kom. uginulih,možda od zime ili od gladi...
ali sam primjetio zadnjih par dana da se kosi nekako presigurno šeću po vrtu,dok jučer mačor nije popao par komada....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Ima full garnituru utega.
Nikad neću shvatit zašto ljudi vole glumit budale sa utezima na prednjem kraju, oni trebaju samo u najtezim operacijama a ogromna većina ljudi ih nikad ne skida. Dok su bili prosvjedi pred ministarstvom u Zgu gledam ljude koji su prešli po više stotina km i nije im se dalo skidat utege već samo gas ko ga je*e nek se gume jedu.
Doć će poticaji pa će bit za nove gume...

ma kud i gume, razvali prednji kraj kad ima tereta i opterećenja na njemu
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
:icon_rofl:pamet pamet...
al si je premislackaj ide otvarat vrata i još ispadne...ali to mi nije jasno kak je uspjela...
a sa kod johabice ide na obuku odma bi znala voziti i kamion:icon_super:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
hahahaha, gledao sam dosta videa o ''vozačicama'' uvjek su me uspile nasmijati..
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Porezotina cirkularom,mjesec dana nakon operacije ovako izgledalo
Kažiprst odrezao točno kroz zglob u šaci,visio na koži,a na palcu oštetio gornji zglob i tetive
Sekunda nepažnje,malo neispravni cirkular i eto ti oporavka od 4mj i prsta sa četvrtinom njegove funkcije za cijeli život
 

Prilozi

  • DSC00227.jpg
    DSC00227.jpg
    24.8 KB · Pregleda: 329

Najnoviji postovi

Na vrh