• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
bude moreš mislit zato mene več kičma jebe kaj za njima moram popravljat ovo ide u zg na varenje jer na terenu nemamo aparature za koliko zahtjevne poslove
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo jednog jako lepog primera kako se odrzava traktor. to mi je komsija a toliko primera ima slicnih i jos gorih .ovaj od odrzavanja vidi samo sipanje nafte ,preradjenog ulja u motor jer svud curi i vode u hladnjak jer i tu curi. pali se na vucu posto je kompletno neispravan
05032013377.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
ima jedan takav kod mene u selu lik ga samo ganja a ne održava čak je jednom prilikom palil motokultivator na šlepanje
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ovo je 539 od prve serije.do pre 8 god bio je najbolje ocuvan traktor u selu. nema ni 3000rs.kad je stari vlasnik umro sin lopurda ga je preuzeo i evo kakav je.skoro celo imanje je prokockao i vecinu masina a kod mene mu je zabranjen pristup u moju imovinu zbog kradje
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
e takav je i od mog kuma...več je s njim razbil nekoliko uglova od kuča ,čak se zabil i u šlepera,u drvo i skoro je bila totalk ali smo ga nekak skrpali uz velike muke...a kiler pušta več 10 god i on umjesto da ga zakrpa on rađe vozi sa sobom 20 l vode u karnistru i kad pofali onda dotoči
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
a nego kak se maže svako prestupno ljeto? bager radi dvije smjene po 12 sati čak ga bi bilo dobro dva puta mazat jer su ovi novi puno lošiji od starijih

ak su i lošiji materijali ali i strojari mogu vraga strgati... u bivšoj firmi su na novom HYUNDAI-u lomili kran 2 puta, prvi put im priznali pod garanciju drugi put ne i onda šef gradilišta skinul svima plaću za taj mjesec 10 posto pa se ti misli..:(n):
jel ovo oko Vrgorca slikano?
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
ak su i lošiji materijali ali i strojari mogu vraga strgati... u bivšoj firmi su na novom HYUNDAI-u lomili kran 2 puta, prvi put im priznali pod garanciju drugi put ne i onda šef gradilišta skinul svima plaću za taj mjesec 10 posto pa se ti misli..:(n):
jel ovo oko Vrgorca slikano?

je baš tam
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas sam ugasio jedan mali zivot nije bilo namijerno jer nevolim to radit:icon_e_sad:
[/IMG]
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dobro pa da nije bilo nekaj krupnijeg..npr nešto poput divlje svinje...tak je i tata slučajno udaril divlju svinju i sva sreča kaj je bil stari wv i željezni branik...udaril ju je tak kaj se auto naskočil al svinji nije bilo nikaj i ustala je i otrčala dalje...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Neznam neka mala lijepa pticica koja je morala pocinit samoubojstvo al di bas na mom autu:icon_cry:

Vidjela prljav pa nema štete..Ja sam isto jedan veliki ljubitelj životinja i više volim životinje nego ljude!! Do sada nisam nikada baš tako kao ti, al jednu mačku sam pogazio, sav pretrno! Na žalost nisam mogao ništa jer je mačka doslovno podletjela :mad::

evo nam danas nove havarije,baš nas je krenulo ovih dana

Šta je se tome desilo?? :icon_scratch:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Vidjela prljav pa nema štete..Ja sam isto jedan veliki ljubitelj životinja i više volim životinje nego ljude!! Do sada nisam nikada baš tako kao ti, al jednu mačku sam pogazio, sav pretrno! Na žalost nisam mogao ništa jer je mačka doslovno podletjela :mad::


Ma nisam ja mislio na to da mi je zamazala auto nego ne volim gazit zivotinje ja cu radit svakakve manevre samo da izbijegnem!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma nisam ja mislio na to da mi je zamazala auto nego ne volim gazit zivotinje ja cu radit svakakve manevre samo da izbijegnem!

Ma to sam se ja malo šalio, shvatio sam ja tebe..

vozili ga na labudici i zakačili za tunelsku oplatu samo je jedno staklo ostalo čitavo

Ma dobro je dok nema ozljeđeni(nema ih?) Mislio sam da je se možda prebacio pa se neko i ozljedio nedaj Bože!!
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
nema ozlijeđenih na svu sreću,a sve je to zato kaj moramo kopat u zemlji(kamenu)u velikom tjednu bar ja tak mislim
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nema ozlijeđenih na svu sreću,a sve je to zato kaj moramo kopat u zemlji(kamenu)u velikom tjednu bar ja tak mislim
ima i u tome nešto kolega,a što se tiće ovih ptićica,problem je što jedan dio je doživio šok od ove hladnoče i sad se muvaju oko ceste radi soli i nisu jako pokretne,danas sam prešao blizu 100km i strava što ima ptica oko ceste,čak mi je nemalo fazan izletio danas pod auto,osobno kočim na sve veče od pola kile
 

Najnoviji postovi

Na vrh