• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ima full garnituru utega.
Nikad neću shvatit zašto ljudi vole glumit budale sa utezima na prednjem kraju, oni trebaju samo u najtezim operacijama a ogromna većina ljudi ih nikad ne skida. Dok su bili prosvjedi pred ministarstvom u Zgu gledam ljude koji su prešli po više stotina km i nije im se dalo skidat utege već samo gas ko ga je*e nek se gume jedu.
Doć će poticaji pa će bit za nove gume...
 
B

bosniahos

Guest
Došli tako puno godina prije k mojem ocu sestrini malci pa na traktor i što drugo motaju volan,ono na mistu pa neide.Uprli ručicama i nokama.Reko idem ja malo podič na debele klocne prednji kraj ono da ipak malo ide knapacda nepolome volan kaže otac ma netreba to je MAN nemere se to pokidat. .I tako za jedne sijeste evo malca s volanom,kaže vidi izvadil sem kotača.Odmak zet skočio u obranu malca,joj pa to da je bilo dobro, kak bi dete moglo ovo ono.Pa na mojem su danonočno pa nidabi se išta dogodilo.Reko jebote glupi pa tvoj ima hidro volan ne trpi ništa dok ne radi.E kaže boga ti pametna to nesm znal.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
20865336032034408349697.jpg
[/URL][/IMG]
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
izgleda da je slikano nakon pretovara ovo djeluje kao da ga je poguralo pa je pukla ruda i otkvačio se
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
tak se i meni čini da ga je poguralo i pukla ruda i evo ga..al nekak mi je čudno kaj kardan stoji tak ravno jer ipak mislim da bi se razvukel...to su valjda poslije ga stavili skupa
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
pogledajte malo bolje na kardan .jel se meni cini ili ima udarac od gume na njemu.cak i na traktoru se sija deo gde bi remenica trebala biti. izgleda je otkinulo.ovo je cesto slucaj kad teret potera na klizavici i probas prikociti. koji bolje tocak uhvati podlogu onte baci u stranu i slomi ko na slici. i sleperi se cesto ovako presaviju kad nalete jednom stranom tockova na led a druga za asvalt
 
B

bosniahos

Guest
Prošle zime u samom mijestu idem nogostupom i gledam ovo neče dobro završit.Ide šleper i u križanju polako krene se naginjat i jedan red kotača izađe na rizol a on se kontra naginje i ka u filmičima usporenim ide ide prelazi nekih 80 metara i šljasBia je natovarit tj. pretovarit do gore pod ciradu.Bilo je materijala do prozora kuča.Tipa digali dva velika traktora.A tek vozača da ste vidili horor čisti.Sad izgleda da če biti kružni tok natom mistu,tako se priča.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
ovaj se sam sparkirao niz brdo, čovjek kosio i zaštopala se kosa, sišao s traktora da je počisti a traktor se oborio i u hrast, rekao je da je potegnuo ručnu no ona je bila spuštena e sad dal je nekako preskočila ili je uopće nije potegao to je pitanje....
posljedice i trošak: strgano kučište volana i osovina (500 kn polovno), nosač filtera ulja, posude i filteri (550 kn novo) 1kg elektroda,2rezne ploče i jedna brusna za varenje mosta, i malo ravnanja limarije i postolja od kose...
 
B

bosniahos

Guest
Škola košta rekli bi neki.U jednoj od tema sam opisal nešto slično samo puno tragičnije.Vinograd ,brdo previše alkohola a kasnije račun velik.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
bitno je da neostane bez pogona a bez poluge se moze. to ti ima lufta i u biksni osovine viljuske koliko mi se cini agromaner
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ovaj se sam sparkirao niz brdo, čovjek kosio i zaštopala se kosa, sišao s traktora da je počisti a traktor se oborio i u hrast, rekao je da je potegnuo ručnu no ona je bila spuštena e sad dal je nekako preskočila ili je uopće nije potegao to je pitanje....
posljedice i trošak: strgano kučište volana i osovina (500 kn polovno), nosač filtera ulja, posude i filteri (550 kn novo) 1kg elektroda,2rezne ploče i jedna brusna za varenje mosta, i malo ravnanja limarije i postolja od kose...

a oštečen hrast:icon_mrgreen::icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
evo i ja imao pizdariju danas...
Da si ga zbušil i zaštiftal ili ubacil kajlu više nebi imal takvih problema, ali to još stigneš drugi put, jer na Ruji nema nikad zadnji put
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
a oštečen hrast:icon_mrgreen::icon_weed:

ma hrastu ni bilo tak strašno malo je koru zgulilo al je zato s druge strane tri agacije spuknul koje su ga malo usporile i skrenule, da je pogodil u sredinu onda bi tek bilo:icon_kidra: :cool2:
srećom pa u tvojoj okolici ima rabljenih dijelova:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh