• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
A je...a svaki dan radim sa cirkularom,to mi se na poslu dogodilo i to ono bila ruka daleko od pile i dotaknuo komadom lajsne pilu di ni trebalo i kad nije trebalo i eto ti sranja
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jao kaj pa ste si vi napravili sa ruku..ali svakome se to može desiti..još ste dobro i prošli,a moglo je biti i mnogo gore...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mene je u firmi dok sam brusio udarila brusna ploca u obraz i zastitne naocare. dobili smo neke nove vazdusne brusilice koje su izgleda sa felerom. u toku rada se odvrne matica i ploca spadne. meni posto sam zaduzio tek novu drugi dan odvrne matica ploca udari u metalnu tablu ispred i odbije se nazad. uspeo sam samo malo da izbegnem udarac i zahvaljujuci naocarima zastitnim nije doslo do vece povrede. niko mi nije verovao dok se jos dvojica nisu povredila posle par dana na identican nacin i jedan zavrsio sa prelomom na prstima sake od udarca. veliki broj obrtaja svasta moze uraditi u trenutku.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja sam vidio kad se razletjela rezna ploča na velkom fleksu a nije bilo štitnika..tj.to se dogodilo mojem stricu...nekaj je rezao i smetao mu je štitnik pa ga on skinuo i uspelo mu je prijeti ploči i ona se sva razletila...jedan komad je dobio posred čela a jedan u rame..sva sreča pa nije bilo težih ozljeda..zato nikad dosta opreza:(wait):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ja još imao sreče pa se pila na cirkularu več smirivala jer sam ga netom prije toga ugasio i udaljavao se od njega.
A i brusilice nisu bezazlene,več par puta sam doživio da komad ploče proleti kraj mene,bez štitnika nit mislit neke radit

Čovjek ne misli i ne pazi dovoljno sve dok se nekaj ne dogodi,nažalost naučio to na sebi,prije sam uvjek mislio kak si neko uspio porezat prst i slično,ja nebum,ja pazim i i te fore,al jbg jednom malo skreneš mislim il nešto i eto ti vraga
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo i moje koljeno koje je prije 11god dozivjelo masakar motornom pilom stihl:(giggle):
img3425fa.jpg
[/IMG]
oprostite na neobrijanim nogama:icon_rofl:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Bio ti je tup lanac kad nisi uspio obrijat noge,šala:(giggle):
Susjed se baš ovu godinu isto porezao motorkom,i to po ramenu
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to tak mora biti:icon_lol:
i ja imam velke ožiljke po nogama tj.po koljenima...
največi je od pred 9 god kad sam se zaletel u traktor sa biciklom(traktor je bil zu pokretu) pa je bilo:(punch): i skoro :icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bio ti je tup lanac kad nisi uspio obrijat noge,šala:(giggle):
Susjed se baš ovu godinu isto porezao motorkom,i to po ramenu

Ma bio je ostar samo u 11 god od nezgode morale su opet narast:icon_rofl::icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Evo i moje koljeno koje je prije 11god dozivjelo masakar motornom pilom stihl:(giggle):

oprostite na neobrijanim nogama:icon_rofl:

Šta reć, mlado ludo :p:

e ja imam od Tomosove, al puno manje, al što se tiče ozljeda svašta sam imao, čak sam lomio tanjur sa dvije ruke i kako je pukao tako mi se zabio u palac do kosti! to je bilo nedavno prije 3 godine, a dok sam išao u treći osnovne onda kako smo pravili štalu, spao mi vez na taj isti prst po pol prsta i ošo prst u dva djela, ali nije to sve, majstor je se toga istoga dana igrao sa šarafcigerom i raskrvario ponovno taj prst, sreća je u tome što nisam ništa radio u školi sve dok prst nije prošao..:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja bolje da sve ozljede ne nabrajam moro bi napisat ko kad nasa johabica napise pricu tak veliki popis bi bilo:(giggle):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
A joj,sad se sjetio,imao jedva 5 god,ni ne sječam se dobro al me moji često podsjete,jedne večeri čekali da mama posluži večeru a ja samo najednom rekao pogledajte mi ruku kad ono zapiknuo si vilicu u dlan, a par godina kasnije na njivi bio sa mamom i bakom i uspio si skoro odsječi isti ovaj prst koji sam sad ozljedio,išao sječ suncokret i posjekao sebe po prstu
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Al to je većinom sve za bezveze, sve stvari koje ne moramo raditi, dobro ne baš sve nekada se radi nešto korisno pa napravi belaja, sad zadnjih par godina sam se izgleda smirio, a još se nisam oženio. :(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma decki moras nekad malo vecu nezgodu dozivit jer da sam bez nezgoda nikad nebi upozno one zgodne medicinske sestre na hitnoj:icon_syda::(blush)::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Joj sestre:icon_mrgreen: kad ti dođe pa ti tepa,kak nebi ozdravio čovjek:(happy): A curi para išla na uši kad je neka mlada sestra došla mjenjat infuziju i sl
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Ma decki moras nekad malo vecu nezgodu dozivit jer da sam bez nezgoda nikad nebi upozno one zgodne medicinske sestre na hitnoj:icon_syda::(blush)::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Prvo moram dočekati da kod nas zaposle mlade, fali medicinarki, al nema se..haha..:(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Joj sestre:icon_mrgreen: kad ti dođe pa ti tepa,kak nebi ozdravio čovjek:(happy): A curi para išla na uši kad je neka mlada sestra došla mjenjat infuziju i sl

Dok sam bio u bolnici zivio sam samo za trenutak kad dolazi sestra za infuziju da se zezamo malo ja sam bio sreckovic po tom pitanju uvijek neka mlada zgodna a ja lud:(giggle):
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Doveli mene iz hitne u sobu kad ono došla jedna stara sestra i tri mojeg godišta,uf zaboravio ja na kilometar zavoja na ruci i prst koji visi,kad kažu,ajd da ti skinemo tu krvavu robu:(clap):Sreča pa neki organi od šoka nisu radili kak treba jer bi bilo:(blush):
E malo kasnije dođe jedna mlada sa obrazcom i pita kaj več ispituju prje operacije i dođe pitanje jesteli več bili kad na operaciji;jesam,kad; u petom osnovne,kaj ste operirali;:(blush):hmmm,malo ja bio tiho pa kažem,kožicu,a ona,kakvu kožicu:(blush):e jebiga,onda sam morao reč jasnije,pa onu kožicu,dole na njemu,e onda je bilo njoj više:(blush):nego meni:icon_redface:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Doveli mene iz hitne u sobu kad ono došla jedna stara sestra i tri mojeg godišta,uf zaboravio ja na kilometar zavoja na ruci i prst koji visi,kad kažu,ajd da ti skinemo tu krvavu robu:(clap):Sreča pa neki organi od šoka nisu radili kak treba jer bi bilo:(blush):
E malo kasnije dođe jedna mlada sa obrazcom i pita kaj več ispituju prje operacije i dođe pitanje jesteli več bili kad na operaciji;jesam,kad; u petom osnovne,kaj ste operirali;:(blush):hmmm,malo ja bio tiho pa kažem,kožicu,a ona,kakvu kožicu:(blush):e jebiga,onda sam morao reč jasnije,pa onu kožicu,dole na njemu,e onda je bilo njoj više:(blush):nego meni:icon_redface:

El provjerila el zaraslo?? :(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh