• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ma nije mogao ni mrdnuti, na slikama to ne izgleda tako strašno, ali bio je jako nagnut, istrpali su više od pola tereta i onda ga je ovaj mercedes izvukao, a bager je pridržavao šlepu da se ne prekrene.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Jel se to meni čini, ili je šlepa nasjela sa stabilizatorima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,074
Jel šasija na šlepi ostala neozlijeđena?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ako se malo i popigala bu ju teret poravnal ..... Kad ju drugom stranom u grabu napelja
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Dokaz profesionalizma! IZ dvorišta U rikverc umjesto, U dvorište u rikverc.
Uvjek je lakše uvest u rikverc i izač van prednjim krajem. Svaki profesionalac to zna i rijetko koji s iskustvom će to ić napraviti.
Govorim iz iskustva, ali i svačeg sam se nagledao, tko i kako voze kamione. Nekim svaka čast, diviš im se vožnji, a neki su vozači samo naprijed, rikverc im je umjetnost šlepu uvest, a kamo li prikoličara...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
znači nije bilo isčupanih štosdenfera ..xd?

da je bil koji TV u blizini ne bi morali istrpavati teret
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Istina ali sa praksom, iskustvom i profesionalizmom dolazi do brzine i rada napamet. Ko radi taj i griješi, tak je i ovdje.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Malo se precjenio, a nije na vrijeme reagiral.
Nezgodan kut za gledati u retrovizor, lijevu stranu ne vidiš uopče, a na desnoj ga je nekaj prevaralo, ali da se komotno voziti u rikverc ako pratiš jednu stranu, oslanjaš se na crtu na cesti, širinu ceste, širinu bankine...sve igra i može se!
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,143
ima ljudi koji voze kamion po 20 i više godina i neznaju ići u rikver,tako sam ja imao jedan slučaj na poslu kada je vozač parkiro ispred hrpe kukuruza a morao je ići u rikverc a kaže ja ću preko kukuruza,toliko o profesionalizmu
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Uzalud mu godine kad se nemože kamion savinut iz uskog dvorišta jer nema mjesta da izravna prikolicu za ovu dužinu. Kamion je taj koji s tim upravlja i njemu treba prostora za manevar da uvezeš. dam se okladit da je kontra upeljo prikolicu prvu problema nebi nikakvog bilo, i s kamionom na ovu širinu cesta presavine prikolicu bez ikakvog problema.
Bilo je i mahera koji su se držali pametni, pa nisu iz radione znali u rikverc van izać.
Ipak kamion ima 5 retrovizora, i prikolicu vidiš uvijek na jedan retrovizor, a kad se sagrije već joj kraj guz..e vidiš iz kabine al si tu već dobro došo do 90 stupnjeva.... Istina ljudi smo griješi se, ali ovako nešt se se lako riješi, samo s malo više pažnje, ili pregrist ponos i zamolit nekog da ti pokazuje ako ti već nejde, ali :icon_redface:

Kako kaže i imt549 nije jedan slučaj s puno godina i neznju vozit u rikverc, rađe s nosom štetu napravit.....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Ajde zapeli ste kao da smo svi bezgrešni , pa i ja sam milion puta moju traktorsku prikolicu vraćao u rikverc na njeno mjesto ali jednom u sred bijela dana sa punom preglednosti sam malo promašio i nagazio na kašiku za snijeg i rasjekao gumu , jbga , dešava se
 

Najnoviji postovi

Na vrh