• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Samo kolika je preglednost u oranju? Ovo bi volio imati kao pomoćni traktor, sve žive funkcije ima.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Samo kolika je preglednost u oranju? Ovo bi volio imati kao pomoćni traktor, sve žive funkcije ima.

Bil je jedan sličan na Njuškalu nedugo.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
To je u njihovom dijelu sela,,,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
kod majke Slave, koju inace teta zovu svi njeni,,,
jadnica sad bude dobila na zivce i bude morala dobiti penziju radi toga,,,

gamad ciganska, nitko od njih u zivotu nema niti dana radnog staza a niti kune uplacene drzavi ali zato 90% njih i mladih i starih ima socijalnu pomoc,,,
ovih ostalih 10% koji to nemaju kradu po selima i gradovima pa ih gotovo svakodnevno mozete citati u novinama,,,
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Svi su nepismeni, a znaju sve zakone napamet, imaju sva prava, a nemaju nikakve obaveze, kad dolazi zima naprave sranje da ih se stavi u čuzu na par mjeseci da imaju 3 topla obroka dnevno i krov nad glavom...
Bratić mi u policiji pa veli kad se s isplati dječji i porodiljna, svi dućani i benge nemaju za pol sanduka pive, sve isprazne, i onda dva dana dernek u selu da moraju 3 kombija interventne policije s dugim cijevima intervenirati! Ali, sve su to "hrvatske majke".
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bobiću to je demokracija na djelu,samo za moj pojam malo čudan oblik demokracije,imamo i mi u selu jednu takvu metuzalemku,ta već više od 40 godina dobiva pomoć za sina što je nahebo u JNA.Ali oni su se snašli oduvijek, jednostavno takav im genski kod,ali svejedno su se malo zaje...,jer znam kod mene da su se isto većina izjasnili kao domoljubi ali ovi što su ostali kakti c...ni,oni dobiju nešto veću socijalku.:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
U Pitomači prema popisu stanovnistva navodno su samo 4 roma (citaj cigana) sve ostalo su hrvatine,,,
to je prica covjeka koji se krece u opcinski krugovima,,,
ne mogu potvrditi jer nisam vidio,,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I onda nek mi netko reče da smo poštena država, jedni hrvati primaju socijalku, a drugi ne :)
Ili primamo svi ili ne prima niko, tak bi ja njima rekel i zapucal pa da vidimo jel su hrvati ili cigani!
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ma nije to samo socijalka u pitanju, gospodo njima se vecini i hrana dovozi na kucni prag, besplatna naravno,,,
Ni te manjerke ne moraju oprati da si nebi stvarali trosak,,,


Najgore od svega je sto to nisu samo cigani u pitanju, gledam Zagreb pun siptara niti jedna obitelj ispod bar petero djece,,,
pa Vi sad izracunajte koliko je to socijalki, koliko djecjih doplataka, koliko zapravo ljudi mora raditi za crkavicu od dvije i pol do tri tisuce kuna da bi se gospodi ugodilo,,,
a nece Vam oni ici raditi a ne ne ako rade gubi se vecina privilegija,,,

"Branitelje" (citaj lazne) ovom prilikom necu niti spominjati,,,

Ova drzava ako ne raskrsti sa nekim stvarima i ako se neke drasticne promjene ne naprave nikad nece doci na pravi put jer pre velika su opterecenja na one koji rade i koji privređuju a i kad vide na koji nacin se ti njihovi (citaj nasi) novci trose ni oni nemaj volje nastaviti jer lakse je rasprodati sve i otici na socijalu,,,
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Danas sam isao od Zagreba prema Bjelovaru. Od zagrebacke Dubrave do iza Vrbovca ima sam osjecaj da sam u Rumunjskoj. Kuce napravljene bez plana i smisla, svaka ko da arhitekta vidjela nije, sikare na svakom kraju, po poljima suta navezena, u svakom mjestu par stovarista gradjevinskog materijala, prodaja auta i restorana. Nitko nista ne proizvodi, zemlja zarasla, svi cekaju laku lovu... Iza Vrbovca do Bjelovara - ko da si u drugu drzavu usao, sela uredjena, kanali cisti, sve njive obradjene, kuce u pravcu gradjene, ima i starih kuca sto se sredjuju (to mi je posebno drago) i najvise me iznenadila drvena tabla uz cestu na kojoj pise: ovo je nasa jedina zemlja. Prekrasno. Puna dvorista strojeva, radi se, proizvodi i stvara. Hocu reci da se sve moze kad se hoce, ali da nisu samo cigani cigani...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E kolega, nije to samo jedini primjer kaj si vidio, ima toga po lijepoj našoj jako, jako puno, ima velike razlike i od sela do sela, svega par km.
 

Najnoviji postovi

Na vrh