• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ja imam jednog 6X20, taj je 3-4 godine kod mene, imam na njega garanciju i stvarno odličan je..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja na svoje nemam garanciju. Sad su prazni,u sredini su dodatno poduprti cijelom dužinom,ali ne riskiram kad snijeg pada,stalno se čisti,i nikad se ni jedan nije srušio. Da sam ih ostavio na milost i nemilost,svi bi popadali,pogotovo sad kad je padala ledena kiša,i sve se smrznulo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,običnim drvenim stupovima... Nisu to profi plastenici. Sad se diže jedan profi 60x8,ali ni njemu neću vjerovati kaj se tiče snijega...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
A jesu povezane savinute šipke sa vodoravnim kao, gore gdje vezes papriku npr? Moji homemade imaju isti na svakih par metara upor od drveta, ali nemaju te šipke gore..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Svi lukovi su do prvog do zadnjeg međusobno povezani gore u vrhu. Meni služe samo za proizvodnju rasada,krajem 5. mjeseca se skida najlon,i onda u njima rastu visoke mahune do jeseni. Tad se sve razmonitra,izore,rotira,i onda se opet postavljaju...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pa i ne baš... Trojica postave jedan plastenik za neka tri sata,razmontiramo ga još i brže. Praksa je to... :)
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Evo ovo mi sestra sletjela sa ceste prekjučer ujutro. Poledica i na pravcu je zanijelo i uletjela u voćnjak. Auto je dobro razbila a ona je dobro prošla samo natukla mali prst na ruci.
acpdsh.jpg
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Naj vaznije da njoj nije bilo nista,dobro da se nije prevrnula velika je strmina sa puta prema vocnjaku
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Kak stoji s facom, s obzirom da ju je zračni jastuk dunul?
Baš i nije neka velka šteta, i nije se niš ozbiljnog desilo hvala bogu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
More on dalje voziti i bez zračnih jastuka :) Nebi bil ni prvi ni zadnji!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Spase ti zivot ili zdravlje pa ti sjedni bez njih...
Mene su spasili i za 10 dana je auto prodan, mada se isplatilo i njih stavit posto je auto bio nov.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Kak stoji s facom, s obzirom da ju je zračni jastuk dunul
Bude pokitana i pofarbana, baš kak i auto :)
Jastuke nebu trebalo mijenjati:D:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Meni bi jastuk napravil više štete neg koristi da se aktiviral kad sam se u kanal zropal, a boljih jastuka nije bilo samnom da dunem u njih :(giggle):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Zdušno ti predlažem da kontaktiraš sve proizvođače automobila i jako ih iskritikuješ što stavljaju beskorisne i opasne jastuke , baš su bezobrazni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh