• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,236
Pa koristan je u nekim situacijama... Ko i pojas, al večinom samo smeta, barem meni, ne osječam se uopće sigurno s njim, kaj da se prevrnem, kak to otkopčat?
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Sa facom je dobro malo je nos boli.
Puknuti da odozgo je sletila, to sam ja parkirao kraj ceste.
Ima dosta štete cca 1000-1100 €. Auto je kraj 2006-e i ima 75000 km tako da se isplati popravljati. Evo lista dijelova
25p25mw.jpg
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Tako je, sletila s ceste i tu završila. Sama je bila i kad je sletila otvorio se jastuk na volanu a kad je tu udarila onda je izletio suvozačev koji se nije treba otvoriti. Oni rade po principu ako nisi vezan ne otvaraju se.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Isto tako su se i mom jednom prijatelju otvorili jastuci kad je udario, a nisu bili vezani ni on ni suvozač..
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Koliko je meni poznato, neki senzori za zracne bi se trebali nalaziti u farovima ili negde blizu njih. I mislim da to nema nikakve veze s vezanoscu pojaseva.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Ja sam sa Cordobom udario vuka na cesti i jastuk nije izletio. Bio je isto dobro razbijen jer je brzina bila 100-110 km/h.
Nakon dva mjeseca mi se upali lampica od jastuka i odem u servis da ga pogledaju.
Kaže serviser da imam registriran udarac ali jastuk nije izletio zato jer nisam bio vezan.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Da je bio Volvo pomakla bi ovaj citav put

Pitanje koji volvo,,ja sam imo v 40(2002 god) pa mi nije uopste ulijevo neku sigurnost i zbog dosta stavki sam ga brzo prodo i prodiso punim plucima
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Pred 8 god ja razbil auta, onako podosta, porusili kolega i ja 4 betonska stupa od vinograda i jedan zeljezni od brajde, nismo bili vezani i nisu se ni zracni otvorili..
Da nismo nasli original polovne dijelove za auto ne bi ga se isplatilo slagati, ovako je sve polovno stavljeno na njega, osim par plastika novih..
 

Najnoviji postovi

Na vrh