• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Neki( možda i svi) auti imaju i ispod guzice senzor koji očitava dali netko sjedi na sjedalu, tako da pojas uopće ne mora bit zakopčan.
Kolega je nema dugo imal nezgodu sa alfom 156 i otvorili su se zračni a nije bio vezan al zato ona ima senzore ispod sjedišta.
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Na mome autu nema nikakav senzor u sjedalu, ali moraš biti vezan da bi se aktivirao zračni jastuk :)
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Aktivacija zračnog jastuka ako nije vezana osoba je prilično opasna i znaju se desit i teže ozlijede jer pojas te drži na distanci od zračnog a ujedno i određuje liniju kojom ideš prema zračnom.

Ipak zračni izlazi sa 300+ kmh van.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Sve poruke u vezi pomoći Kikiću su prebačene u novu temu, pa vas molim da nastavimo ovdje.

Ideja je da svu prepisku oko pomoći imamo na jednom mjestu, a da ne razvodnjavamo temu; Slike, nezgode, lomovi...te da možete nastaviti pisati on topic.



EDIT:
Link radi :)
 
Posljednje uređivanje:

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
ZJ, link ti ne radi..."Tema ne postoji. Ako ste slijedili valjan link kontaktirajte administratora"
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
ZJ,

možeš li me uputiti kak stvoriš link na određenu riječ?
Znam za Gmail s Ctrl+K, ali na forumu ne funkcionira.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Otvoriš temu koju hoćeš povezati. Kopiraš njezinu adresu gore iz "adress bar-a".
U temi u kojoj želiš napisati poveznicu na nekaj, napišeš riječ OVDJE (naprimjer).
Odabereš mišem tu riječ |OVDJE|, te klikneš ovaj zeleni globus s polegnutom osmicom (link).
Otvori ti se prozorčić u kojem obrišeš onaj http... i zalijepiš (paste) onu kopiranu adresu. Nakon toga klikneš OK.

Probaj. Jednostavnije je to napraviti nego opisati.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Hahahaha
Danas sam prijatelju išel pomoć skinut jednu suhu granu na staroj Jabuci da mu ne opadne sama na vinograd i ne napravi štetu. Skovali mi plan, zavezali sajlu visoko na tu granu, on ju je podrezal i rekel - Vleci ! Ja sam povlekel i ..... Cijela jabuka s korenjem je opala :D:
Vidi se na prvoj slici di je granu podrezal da bu pukla .
 

Prilozi

  • DSC_0137.jpg
    DSC_0137.jpg
    80.9 KB · Pregleda: 217
  • DSC_0136.jpg
    DSC_0136.jpg
    79.8 KB · Pregleda: 205
  • DSC_0135.jpg
    DSC_0135.jpg
    80.6 KB · Pregleda: 196

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ta je samo čekala da ju netko povleče, garant bi opala dole v gorice :D:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Da si vlekel z jednom rukom umjesto z dve, ne bi jabuku zrušil. :(hi)::(hi)::(hi):

Zima još traje. Sve bu to zgorelo.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Točno tako smo pred svojih 5-6 godina rušili orah u goricama moj sin i ja. Tu negdje baš u ovo vrijeme, snijeg okopnio, ajde da riješimo opasnost po klijet. Odrezao sam cviku, sin "malo" našpanao sajlu, i iščupao orah od svojih 60 cm promjera. Onda je na taj račun bila šala da u šumi budemo prvo iščupali drvo, a onda budem ja odrezao korijen.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Ja nigdje ne vidim ''V'' urez gdje bi se to preklopilo. Ili griješim?
 

Najnoviji postovi

Na vrh