• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
To sad znam i ja, kad je Jabuka dolje ....I bolje je da je tak završilo. Kak @šanana veli, i sam bi opala da ju moj Medo nije prevrnul. .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Daj pogle ju, pa cijela je suha, to je trebalo skinuti več puno prije.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Opet teška prometna nesreća kod moga sela, na žalost izgleda sa smrtnom posljedicom. Na istom mjestu je 29.01. stradao i biciklist, kojeg nisu uspjeli spasiti. Raskršće je inače između Hrastovskog i Slanja, druga strana je Poljanec i Hrastovsko(Ludbreški vinogradi). Raskršće je pod pravim kutom, sa svake strane je cca 700 metara čiste ravne ceste, tako da i najslabije vozilo tu postigne svoju brzinu. Najčešći scenario je da vozilo iz pravca Hrastovskog(Ludbreški vinogradi) -Poljanec oduzme pravo prvenstva vozilu na državnoj cesti D24 iz pravca Hrastovsko-Slanje (Ludbreg-Varaždinske toplice) Pravac Hrastovsko(Ludbreški vinogradi)-Poljanec je problematičan po onom u zagradi, a i tuda vodi ruta za "privatni" prijevoz drva. Na slici se vidi mjesto gdje su razbacane cjepanice koje su bile na kamionu, a o tom dijelu ceste sam nedugo na forumu pisao da je jako klizav.
http://www.evarazdin.hr/media/k2/items/cache/0687cd14120839589875efa2627016b0_XL.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Vargas, tko je na ovoj slici kriv?
I tko je gorje prešel, ovaj v autu ili kamionu?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
U članku piše da je kriv ovaj s kamionom,a i činjenica je da se baš ti drvari voze ko mutavi...
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Nije ovaj nego ONA, i to prekrsna mlada žena koja je radila u lijekarni, i nažalost prema zadnjoj informacija danas podlegla ozljedama..sučut obitelji, a ovog idiota s kamionom bi objesio za prvu banderu..vidljivost sa svih strana najmanje kilometar, prešao je raskršće unatoč Stop znaku bez smanjenja brzine, te je i nju odnio s glavne ceste još desetak metara u smjeru svog kretanja,mada je ona udarila prednjim djelom Opel corse u njegovu desnu bočnu stranu. http://www.varazdinske-vijesti.hr/c...jedena-u-sudaru-s-kamionom-u-hrastovskom/3800
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Vozačica osobnog automobila je poginula, kamion sa drvima joj je oduzeo prednost. Tu je naj veća caka da je cesta pregledna, minimalno 500 metara u svakom smjeru, i ovi sa sporedne ceste u pravilu uvijek krivo procijene brzinu nadolazećeg vozila na državnoj cesti, koja je u tom dijelu većinom "reklamna", tj koliko auto ide. 2011, tu je poginuo i mladi vozač motora, pretrgnuo je ursusa koji je vozio 70 godišnji djedica na pola. Evo vam slika raskršća, kad ste u mojem kraju obratite pozornost na nj, jer je očito opasno .
4llhep.png
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
reko je meni jedan iskusan šofer , danas treba više paziti kad je zeleno na semoforu nego kad je crveno , odnosno kad imaš prednost
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Naravno..najteža nesreća na semaforu se desi kad jedan prođe a uopće nije gledao kakvo je svjetlo, kad se svjesno prelazi crveno to je uvijek s povečanom pažnjom i pregledom raskrižja da nema nikog, čak ni Policije, ali govorim iz iskustva najteže posljedice kad jedan bezbrižno ide na zeleno,a drugi se nešto zamislio i nije vidio crveno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Na to kobno raskrižje bi trebalo opizdit jedan veliki kružni tok, prostora hvala Bogu ima za takav podhvat, a značilo bi puno, nebi više bilo brzine.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Nevjerovatno je da se to događa na cesti koja je pregledna pola kilometra u svakom smjeru i ni jedno ni drugo vozilo se ne mogu pojavit samo odjednom jedno pred drugim.

Recimo da je brzina 100kmh sto znači da imaju 10-20 sekundi praktički pogeld na drugo vozilo s kojim ce se sudarit, ako ovo nije dobro mjesto za postavljanje ležećih policajaca onda zbilja ne znam sto je.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Je... ali te ležeći...
To je najgora izmišljotina ljudskog roda. Ima puno pametnijih izmišljotina od te.
Jedna od njih je dobro izveden kružni tok. No, pri nama su rijetko dobro izvedeni.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Ako su ljudi toliko glupi da se izvezu pred auto koji jasno vide s 500 metara ja ne vidim drugi način osim fizički ih usporit prije krizanja. Dobro ima metak u čelo ali nije nažalost legalno.

Kružni tok je priličan trošak za jedno krizanje usred ničega.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj vi niste čuli za preparate koje večina ljudi u zadnje vrijeme koristi,a to su na prvom mjestu alkohol,pa kokain pa speed,anfetamini,pa roofi...
Kaj mi znamo na čemu su neki sudionici prometnih...

Tu je i heroin al sumnjam da bi netko uspio i krenut na heroinu pa ga nisam smjestil među ove prve 4.
Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Ak je netko glup onda mu ni to nebu pomoglo.

Problem je to kaj neselektivno smetaju svima, a ima puno jednako efikasnih građevinskih rješenja koja ne uništavaju vozila.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ima ali niš ne pomaže kad je narkoman i alkoholičar ili netko ko ne pozna prometnu signalizaciju za volanom.
A investicije su skupe,a opet nemreju riješit problem.
Dok živi policajac može samo da se potrude.
Ima toliko lokacija na kojima bi mogli kretene ulovit i dobro kaznit,ali njih nema,nego uvijek na istim punktovima.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Koliko god on smetao na ovakvom krizanju bi 100% sigurno one koji imaju znak stop usporio do brzine kojom ne bi ni pokušavali se izvest pred neko drugo vozilo jer problemi se događaju kad oba vozila se krecu vecom/istom brzinom.

Najjeftinije,najmanje financijski i građevinki zahtjevno rješenje bi bilo metak u čelo onom tko izazove prometnu na takvom mjestu, ujedno bi se smanjila zaglupljenost nacije i eliminirali oni koji ne zasluzuju kisik trošit al nazalost to nije legalno, još.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
ovakav tvoj post bi ovi organi koji provode istražne radnje mogli lako okvalificirati kao poticanje na zločin i sad dok neznaju jel smiju ili ne smiju mamića prisluškivati, mogli bi u nedostatku posla i tebe procesuirati.:icon_axe:

Molim moderatore da me ne opominju kaj mamića namjerno pišem malim slovom
 

Najnoviji postovi

Na vrh