• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Haha sta treba crtat pa vidis da se prikolica nije pomakla nije otklizala znaci ni brdo nije😂 a to za zenu jbg ne znam ne poznajem covijeka😂
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Tako mi i treba kad sam magarac koji je zaboravio da je prije par godina zatrpao neku baru :hahah:


20210331_154103.jpg 20210331_154048.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Iz takvih situacija sam se vadio sa kipom...na suprotnu stranu dignut kipu max koliko ide a da se ne iskipa ili prikolica prevrne i na tu stranu vadit van prikolicu max smotat... u 90% slucajeva upali..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
U prikolici je bilo preko pet kubika vlažnog krečnjaka. Ozbiljan teret je bio u pitanju.
Došao sam sa dajcom i na poluge pridigao zadnji kraj prikolice i ujedno ga i gurao.
Izašlo je prilično glatko jer su na rusu nove gume pa je zagrabio kao mutav.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Od kud bi ga poznal?
Poznam snimatelja i upozoril sam ga da mu baš nije bil potez snimiti i podjeliti s javnošču preticanje na punoj liniji 😇
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ako je tak onda se bum izvinul.
A ako nije milicajca koji bu mi kaznu htel napisati bum uputil na tebe 🤭
 
Na vrh