• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,521
I onda bu neko rekel da BMW ne valja. Lik poruši pol ulice i sleti na krov kuće a BMW malo napred zgužvan. Dobar meštar to složi ko da je iz dućana… 🤭
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,200
Ovo pripada u zgode ili nezgode pitanje je sada
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Kazna je tako reci prjedlog. Meni su jedanput odvalili 22000. Platio advokatu 400 kn,ovaj napiso zalbu i milostivi sudac skino na 3600+100 troskova.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Ova se ustvari otkačila nakon što je cijela prikolica izašla van.

Na zadnjoj prikolici se savila letva ispod prikolice i spala oba lanca napred. I cijelu prikolicu razbacali ručno, dio istovario sa krokodilkom.. Očekivao sam probleme staro je to, a i izvezla je 60-70 prikolica kod nas..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Ma dobro sam da nije gore sta kakav lom.u getribi ili nesta.
A i novo stane...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Poderali su se T vijci koji drže letve pa oni prave problem. Na jednoj Krone sam vidio zavarene letve za lance, po meni odlično rješenje.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,164
Naravno, bilo je to u planu.. Ipak na kraju se savila kompletna letva prema sredini i spala oba lanca. Nije bilo do vijaka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh