• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
A baš prošli tjedan bio Grad na HTV 1, bila lijepa reportaža snajke na Harli Davidsonu. Šteta.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Da,baš sam gledao. Čitam danas da budu krovište obnavljali,cijena sitnica,od 800t do milju kuna
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
a realno, da to delamo doma, nebi koštalo ni 50 tisuća...
kak kradu, nebi se čudil da su dogovorno zapalili...:confused:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Kulturno povijesno dobro zaštićeno svim mogućim zakonima i propisima, čak su i zabranili ulaz u jedan dio koliko znam, i onda neki idiot dopusti ugradnju nekakvih wifi antena i ne znam ni ja čega ne i sve ode u dim. Tog prvog pozvati na odgovornost i odrezati mu paprenu kaznu.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
A ne znam, pričali su mi sad nema dugo neki dečki da je jedan dio zatvoren. Vjerojatno to gdje su te antene postavili.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,241
Ono kaj ja znam, te antene i stanice, pojacivaci signala, stavio je moj susjed na halu. Bilo je dosta toga. Nakon 8 god, ljudi, susjedi, radnici su poceli cudno oboljevati. Nakon 9 godina su se sporadicno javljala teza oboljenja. Nakon 10 god, razni karcinomi, najcesce koze, dojki, stitnjace i to kod svakog 4 tko je radio u tom pogonu. Vecina se izvukla jer su na vrijeme otkriveni. Ali da ih skines,nema sanse zasticeni sa 1000 zakona. Ak ih skines, placas kazne, izgubljenu dobit itd. I kaj ti drugo preostaje, najedostavnije zapaliti... jbg...
 

Najnoviji postovi

Na vrh