• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,696
DIVLJAČ NA CESTI!
Što to znači? Koliko smanjiti brzinu?
Prema ovom videu kad stado krene......
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Svaka brzina veća od nule je potencijalna opasnost za sve...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Nema veze, ja sam imal situaciju, jedan je prebežal i ja sam znal da za njim ide drugi.
Ja sam ja stal a on bogec je pogodil glavom u prednji kotač i na licu mjesta mu je pukla kičma.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,156
Ja sam srnu pogazio,sreća pa je branik ostao čitav jedino je pukla plastika u blatobranu a ona nije preživila
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
I kakav je bil gulaš🤔🤭
Bilo mi ju žal, samo sam ju gurnul u grabu da neko drugi ne naleti i napravi si štetu ;)
Kod nas od takve robe ide paprikaš :ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
(y)
Ali da bi dokazal da sam ja stvarno ljubitelj idem sad na jedan krug da ti dokažem, znam točno gde one sad spavaju, samo ako uspijem fotkati ;)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,857
Meni je zimus isto jedna pretrčala cestu ja na kočnicu, još nisam ni stao već je druga skočila iz jarka i pred haubu. Sreća šta se okliznula na asfaltu pa nije završila na autu. Sve u svemu šteta oko 1200 kn sa tim da haubu nisam mijenjao nego popravio i teraj dalje. Nakon par dana par stotina metara dalje kolega opizdi srnu i polomi far. Samo far 3500-4000 kuna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh