• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,505
Da nemaju pojma, ali tempo saobraćaja danas i nekad nije isti. Neki greše iz neznanja i to treba iztolerisati. Greške iz bezobrazluka su nešto drugo.
Za koga možemo reći da je sjeo u automobil sa namjerom da nekog zajebava.
U moje vrijeme dok sam polagal vozačku za A i B polagali na fićekima i jugičima 55 sa kojima skoro da i nisi mogel postići stotku.A i općenito nije bilo bijesnih pila osim pokoji Golf 1,Lada,Jugiči,Stojadini ........a vi nastavite niz A pogledajte današnju ergelu konja i konjića po cestama
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Ovak je to u Karlovcu, ulaz sa sve tri strane
 

Prilozi

  • Screenshot_20230606_214807_Maps.jpg
    Screenshot_20230606_214807_Maps.jpg
    24.1 KB · Pregleda: 45
  • Screenshot_20230606_214839_Maps.jpg
    Screenshot_20230606_214839_Maps.jpg
    28.5 KB · Pregleda: 44
  • Screenshot_20230606_214921_Maps.jpg
    Screenshot_20230606_214921_Maps.jpg
    30.5 KB · Pregleda: 45

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@ZJ,
vjerojatno u zastojima. Kod gušćeg prometa postoji velika šansa da se krug zaštopa.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Ovo u Splitu nema veze sa kružnim tokom, ja bi to nazvao kružnom cestom, ludost.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Ili se zaštopaju ulazi ili rotor. Svejedno.
Moj se komentar odnosil na znakove ;)
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Ako nema trokuta na ulazima, vrijedi pravilo desne strane. U čemu je problem?
Nema problema već zastoj. Ako nemože izaći onaj iz kruga, a gdje će ući taj koji ulazi u kružni tok kad je pun, samo u prvu desno. Samo ponovim smisao i tehničko rešenje kružnog toka je ubrzavanje izlaza a ne ulaza u raskrsnicu, a kad je raskrsnica slobodana odnosno prazna svi mogu ulaziti sa svih strana, takođe i vozila iz vanjskih traka trebaju da puste izlaz vozila iz unutrašnje trake i tako omoguće da i drugi mogu ulaziti u središnju traku.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Zato sam to i nazvao kružnom cestom, jer na jednom ulazu vozila koja već voze tzv. kružnim tokom imaju trokut, a vozila koja ulaze u tzv. kružni tok imaju znak "cesta sa prednošću prolaza" i ispod tog znak , znak za kružni tok....
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,851
Baš mi danas iskočio video na yt kako si zapeo...

Kod nas je isto mokro, ali ne baš toliko. Iako... Zapadaju i ovdje ljudi
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Čovjeku je istekla vozačka dozvola, traktor nije bil registriran, nije imal trokut ni rotirku...sve su to uzroci tragedije ...vlasnika treba u zatvor...
Sarkazam sa stanovišta uobičajenih komentatora.

Pokoj ti duši, mučeniče.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Čovjeku je istekla vozačka dozvola, traktor nije bil registriran, nije imal trokut ni rotirku...sve su to uzroci tragedije ...vlasnika treba u zatvor...
Sarkazam sa stanovišta uobičajenih komentatora.

Pokoj ti duši, mučeniče.
Ček bolan ko je ovdje lud?
 
  • Like
Reactions: ZJ

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,325
Čovjeku je istekla vozačka dozvola, traktor nije bil registriran, nije imal trokut ni rotirku...sve su to uzroci tragedije ...vlasnika treba u zatvor...
Sarkazam sa stanovišta uobičajenih komentatora.

Pokoj ti duši, mučeniče.
Nijedna od stavki koje si nabrojao nije uzrok nesreće.
Jedino naznam niti mogu vidjeti način nastanka nesreće, postoji mogućnost i kritičnog zdravstvenog trenutka.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
@savoris , nitko nije lud.

To su samo moji sarkastični komentari u stilu onih, kakve obično čitamo kad se dogodi nesreća vezana uz traktore i rad u polju šumi, napisane od (nepismenih) novinara ili komentatora.

Naravno da nikaj od navedeno nije uzrok, niti ga znam. Koji god uzrok bil, tragedija je.bez obzira na dob nastradalog.

Rekoh, Čovječe (mučeniče), pokoj ti vječni, radil si do zadnjeg trenutka. Iskrena sućut obitelji :(
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Oko 17 sati kreten od vozača šlepera, koji vozi kamenje za auto cestu u okolici Siska, nije spustio sanduk šlepe i "pobrao" je nekoliko vodova struje koji idu preko ceste tako da je skoro desetak kuća ostalo bez struje. A i došlo je do zapaljenja vodova na stupu pa su pozvani i Vatrogasci. Bila Policija i HEP
IMG_20230619_163809.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh