• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike sa foruma u casopisima,oglasima i sl..

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas malo šnjofkam po njuškalu,moja bivša prikolica natrpana sa balama,frajer prodaje sijeno,baš smiješno,prije sam slučajno našao slike mog klinca slikanog ispred stočnog sirka,bilo je u gospodarskom listu,ispod slike piše izvor fotografije INTERNET
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Jedva sam iskopao temu..
Malo da skinem paucinu s nje:

DSC_0961_zpsrekaxwor.jpg
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Napišeš - plug OLT PTO 2.25 i treća slika po redu ( ona na dvorištu ) je moj plug. Slikan kad sam ga kupil.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
e dobro da si reko da ga imaš , buš mi ga posudio da njivu izorem ...?

edit.
nije google kod svakog isti
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ovo gdje je Same na slici, to uopce nije kolnik nego sodrani put, i nikad tu nije bilo nesrece, a kamoli da je uzrok bilo blato..
Tu na tom "kolniku" je graba do grabe i ne moze se voziti ni 15 kmh.. :D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa sve slike kaj su na forumu moguce je nac i na googlu tak je svima najlakse nac i iskoristit slike za dalje!!
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Zato treba potpisati svoje slike da se bar malo namuče uređivajući istu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Istina, trebalo bi potpisati svaku sliku, ali koliko bi to truda uzelo, nije problem trud, nego vrijeme, i ovak ako stavljam neke slike, nabrzinu ih nabacam :)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ma neka objave ali neka stave izvor polj.forum ili slično.
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Istina, trebalo bi potpisati svaku sliku, ali koliko bi to truda uzelo, nije problem trud, nego vrijeme, i ovak ako stavljam neke slike, nabrzinu ih nabacam :)

Ako radiš resize slika prije uploada onda ti netreba ništa više vremena jer možeš ubaciti watermark ja za to koristim FastStone photo resizer http://www.faststone.org/FSResizerDetail.htm i samo si napraviš sliku s onim kaj hočeš da bude u watermarku i svaka slika koju smanjivaš ima taj watermark. Ovo je onak na brzinu napravljeno samo kao primjer

 

Najnoviji postovi

Na vrh