• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

Č

Čugi

Guest
Mišković- DELTA AGRAR, najveći zemljoposednik kod nas, 22000ha, kapital sumnjivog porekla, pored toga se zavukao još u svaki segment privrede....jači je od države....
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
evo jedna nova slika kao i ja pozdrav

2ewgrxu.jpg

azhrg7.gif
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Evo malo novosti iz John Deere svijeta.
Skupilo se 520 ljudi i John Deere 9520 sa 500ks.
To je bilo natjecanje u potezanju.
Inače ljudi su pobjedili jer je traktoru pukla osovina, po tekstu kojem sam pročitao.
Evo link Obrisan neispravan link.

na prvoj slici se vidi kako se zadnja osovina lijeva nije zavrtila.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ali ja ne vjerujem da bi 520 ljudi bilo jače od JD-a 500 ks!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Možda mogu biti jaći, JD ima 15 tona, a ljudi ak svaki u prosjeku 80 kila onda 42 tone. :D
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
stvar je bas u tezini 42 tone plus svaki od njih jos kad povuce doda 50 kg na svoju tezinu to je jos 25 tona na vucu.znaci 67 tona uprto sa 1000 nogu u zemlju.a 1000 nogu ima mnogo vecu povrsinu od dodirne povrsine njegovih tockova tesko da bi neka masina to povukla.ljudi su sila samo kad hoce da se udruze.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Kad se male ruke slože, sve se može!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Na vrh