• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
Evo jedan 6910 sa prednjih hidraulikom i kardanom
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.


Evo jedne 8
koja je svoje dala
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

6310 SE
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

7810

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
T

Tonxy

Guest
super strojevi,samo sta mi je žao ovog staje svoje dao!! :(

a mozda on dobije novu mašinu pa goni!! hehe :roll:
 
R

Ratarko

Guest
Skupo ga cepaju , skupo !!!
Realna cijena bi bila max. 32.000 € .

Koliko bude polovnih traktora za prodaju na vašaru ?
 
Č

Čugi

Guest
Sada mislim da je bilo oko 80-ak, većina su to traktori od 40-90KS, pored ovog JD bila su još dva velika MF-a ali ne znam koji (mislim da su 8160) jer se do njih moralo doći preko nekog velikog blata nekih 100 metara pa mi se nije dalo ići, retko kada ima traktora preko 150KS, a i kada ih ima to je par komada.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Čugi kaže:
42000 eura, '95god, broj sati nepoznat.

Obrisan neispravan link.
Čugi ovaj traktor sam vidio u Rumi na vasaru u 11. mjesecu jesenas. Prodaje ga covjek kojeg dobro poznajem. Zao mi je onih zmajevki prikolica sto su bile dovezene a nisu prodane, kao iz ducana su, da su malo blize... Znam da ima svega na rumskom vasaru, pa tu sam zivio par min hoda od tih traktora. :)
 
Č

Čugi

Guest
Kićo kaže:
Zao mi je onih zmajevki prikolica sto su bile dovezene a nisu prodane, kao iz ducana su, da su malo blize...

Uhhh, prikolice su extra, skoro da nisu ni korišćene, a stoje baš preko puta ovog JD-a!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Cijena je bila 4500 eura po komadu a prikolice kao iz ducana, al zbilja kao iz ducana! 8 tonke su bile
 
R

Rajtek

Guest
Pa kak to da nisu prodane????
Mislim-mala lova za njih???
Zaš se uopče prodaju
 
Č

Čugi

Guest
Rajtek kaže:
Pa kak to da nisu prodane????
Mislim-mala lova za njih???
Zaš se uopče prodaju


Nove su bile oko 5500 eura, tako da je ovo ok cena. Ko zna zašto se prodaju, verujem da je neka kompenzacija u pitanju i da čovek koji ih prodaje nema veze sa poljoprivredom, ne znam, nisam sreo vlasnika, a zašto nisu prodate.......ovde u zadnje vreme niko ne kupuje ništa novo, samo polovno, situacija je "klimava".... :?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Kolika cisterna :shock: :shock:

Koliko je to litara?
Čime se taj bavi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh