• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

B

Bobo

Guest
Istina, nema nikakvog kontrasta, dok je fendt ubacio malo srebrne (sive)...

A ovaj JD je toliko crn ko da je iz MAD MAX-a izasao, i bas mi se svidja sto je samo u jednoj boji ;)

Koliko vidim da je ovo ganc novi traktor, pa jos nisu namontirali utege naprijed... Traktor bez prednjih utega je ruzan i tu se slazemo, ali mi se cini da ce ih ovaj imati...
 
R

Ratarko

Guest
Dosta tih traktora nikada ne vidi prednji uteg , govorim o JD osmicama ... toliko su teški i imaju veliku dužinu da im utezi niti ne trebaju jer njihovi priključni strojevi su mahom vućeni a ne nošeni .
Za ukupni dojam ovaj JD je trebao imati prednje utege ... bolje da su se strpili sa slikanjem dok sve ne naprave .
Ja mu dajem ocjenu 3 ... dobar .
 
S

seljaček

Guest
Uh mrak traktor totalni mrak a kakav bude kad padne kiša po njemu. (MRAK SA SIVIM TOČKICAMA) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
K

KRESO

Guest
Super izgleda baš kao u mad maxu još da je mat crna može loviti bandite :mrgreen:
 
K

krx pozega

Guest
Traktor mi se isključivo sviđa zbog položaja prednje osovine kao u Valtre a boja je sigurno promašaj jer to bi trebao svaki dan prati kakav bi dolazio iz polja i bilo kakvog rada i boja je mat a ne kao u onog fenda metalic što nema nikakve veze ili to da bi mi bila bolja crna mat na fendu u kombinaciji sa sivom i kromom a i fend bi bio svejedno moj prvi izbor..
 
K

krx pozega

Guest
Bać ROKI šta se uhvatia nešto slika stavljat ki lud zadnje vrime ;) ...nego šta je ono u pozadini prve slike...nekakvi borovi?
...koliko kužim da bez udvojenih kotača nema ni pravog podrivanja sa tim velikim macanima naravno?...vi se tamo na ravnici zbilja svega nagledate :p
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
ocel men netko objasniti zast ameri imaju te male prednje tockove...
 
M

matija

Guest
ko ima priliku nek gleda sad na national geograficu JD tvornicu
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
Da poznat mi je ali on nije iz naše PJ to je sa PJ Brestovac-Karac.mislim da bi mogao biti njihov.Gdje je slikano u Karancu ili
 
Z

zrine892

Guest
neznam...to je moj bratic slikao....pitat cu ga kad dojde...
 

Najnoviji postovi

Na vrh