• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Jel ovo dosta široko? :D :D :D
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Z

zgonja

Guest
Ratarko kaže:
Koji dio je čudan ?
Meni sve izgleda OK .
Na lakšim evropskim tlima traktor koji ima 100 KS manje od toga JD 8530 može raditi sa tom kombinacijom .

Nisam rekao da je čudan nego sam samo napomenuo jer se ne vidi jasno da je priključeno, mada što kažeš za severno evropsko zemljište je tačno, ali pokušaj kod nas sa ovom mašinom kada njegovi podrivači idu 50 cm duboko i tanjirača 25 cm pa ti povuci 6 metara zahvat!
 
R

Ratarko

Guest
Tu si u pravu zgonja za težinu zemlje ali taj Đoni ima dosta konja , još neki čip tjuning te 3 tone tegova pa bi i on radio sa tim strojem na teškoj zemlji , nadam se .
 
Z

zgonja

Guest
Ratarko kaže:
Tu si u pravu zgonja za težinu zemlje ali taj Đoni ima dosta konja , još neki čip tjuning te 3 tone tegova pa bi i on radio sa tim strojem na teškoj zemlji , nadam se .
ma pazi prijatelje moj radiče on samo tako ima mojih kolega koji su zaduženi da mu omoguče on tako radi ali ipak je impozantno to čudo što on vuče za sobom, to se zove obraditi sve od jednom obradiš i poseješ i ne ulaziš više u njivu pre ubiranja! to se zove obaviti posao lagano! Mislim tebi lagano a traktor je samo mašina! :D
 
B

Bobo

Guest
hehehe...

Daj mi reci jel znas sto on stalno pod milim bogom sarafa po njima... Kad god prolazim, nesto je na dvoristu rastavljeno...

Znam da gore (u pozadini) ima par strojeva koji su donatori dijelova, ili bar tako izgledaju ;)


Sve u svemu, istina... Hrpa smeca na jednom mijestu...

P.S. Da li ja to vidim IMT uske felge na ovom prvoj JD-u? Bez IMT-a nista... ;) 8)
 
K

krx pozega

Guest
Ma gore se radi stalno nešto ali su dosta traljavi tako da stalno nešto iz šupljeg u prazno...nemožeš ti danas nači nekoga čestitoga za rad pa makar mu i platio...jer taj koji če dobro radit za drugog bolje če radit za sebe i tako...uglavnom shvatio si poantu
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ovakav tip još nisam vidio..jel to možda sa mađarske trake? :lol: :lol:

jel zna itko zašto je ovaj jd sive boje da mi kaže?jel to po želji kupca ili što?

786.jpg
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
instrument tabla na 8200
Obrisan neispravan link.
mjenjac
Obrisan neispravan link.
 
K

krx pozega

Guest
Voziš odmah za sobom plavi dizel...koliko troši taj đoni...znaš ;) :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a sad si ti glavni krx,tvoj massey troši 10 litara... :D :lol:

marko:koliko troši tvoj jd?
 

Najnoviji postovi

Na vrh