• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma taj je ljepotica za ovog 4755 sa gornje slike...ona kabina je stvarno gadna i još se otvara pola kabine kad ulaziš...
ovaj je dobar..
 
R

Ratarko

Guest
krx pozega kaže:
A je gadan taj JD kao vrag...ozbiljno

Zašto , što te bode u oči , koji detalj ?
 
K

krx pozega

Guest
Neskabasan,ružan,mali prednji točkovi,prednja njuška kao kod one valtre....inače su meni JD jedni od ružnijih traktora,al ovaj posebno...dok recimo ona 7700 mi je prelijep...uzmi Ratarko koliko je tvoj masej ljepši od ovog đonija,a i od svakog
 
R

Ratarko

Guest
Vidi , to je veliki stroj , stvarno veliki :idea:
Istina da ima malo preuske prednje gume jer u kombinaciji sa 710 R38 dolaze 600 R30 prednje gume a on ima 540 R 30 , znači prednje su mu malo uže , kao kod mene na Masseyu .

Moj Massey je novi traktor , razlika u dizajnu je više od 10 godina :!: :!: :!:
JD osmice se prodaju od 1994 godine a to je stvarno davno bilo .

Evo mu njuške , haubi stvarno nikada kraja kada se sjedi za volanom :shock:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma dobar je on, sta mu fali???
baš me zanima kako bi izgledo rus od 230 ks.... 8)
 
R

Ratarko

Guest
Gdje si tu sliku našao , da li se još uvijek pravi taj JD ?
 
R

Ratarko

Guest
Da , znam da sam još nešto htio prokomentirati :D

Å ta mu dođe ona crna cijev na pola hube tik ispred prednje šajbe :wink: :lol: :?:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
kakav je to jd?nisam to nikad vidio u životu...izgleda mi ko neki claas(renault)
ajd mi malo opišite detalje... molim vas..
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
upravo tako kao kakav claas odnosno renault, možda je to bila nekakva proba kao i sa zetorom. ona cijev to mislim da je od vrata ili
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da , to je Renault (sada Claas) Ceres
95RenaultCeres95.jpg

93RenaultCeres95X.jpg

99RenaultCeres340X.jpg


Claas više nema te linije zamjenio ju je Claas Celtis
 
B

Bobo

Guest
zvona kaže:
upravo tako kao kakav claas odnosno renault, možda je to bila nekakva proba kao i sa zetorom. ona cijev to mislim da je od vrata ili

Jel ti ovo za ozbiljno?!?

Pa auspuh covjece... auspuh ;) Vis da ovaj kenja jer je auspuh na sred haube i smeta u pogledu. Isto su sranje napravili na nekim manjim MF-ovima... Cista dizajnerska pogreska. To bi me odvratilo od kupovine bilo kojeg traktora, pa makar bio JD ili MF...

Kad se samo sjetim onog JD-a sto mu se vrata otvaraju od polovice sajbe :shock:
 
M

Mister x

Guest
Pa dobro mogu se i diplomirani ljudi malo zeznuti, pa ionak če ga seljaci voziti pa im valjda neče smetati hahaha :oops:

Neznam zašto uopče na masu traktora stavljaju taj dimnjak negdje u zrak, pa kaj ga ne metnu negdje bočno van!?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
To je serija 3400 god proizod 95-98god od 55-85ks

Obrisan neispravan link.

unutrašnjost kabine
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
serija 3110-3410 god proz od 98-02 ks 55-85

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

obje serije su rađene u suradnji sa Renault-Claas
 
B

Bobo

Guest
Mister x kaže:
Pa dobro mogu se i diplomirani ljudi malo zeznuti, pa ionak če ga seljaci voziti pa im valjda neče smetati hahaha :oops:

Neznam zašto uopče na masu traktora stavljaju taj dimnjak negdje u zrak, pa kaj ga ne metnu negdje bočno van!?

Manja je buka kad je auspuh gore...
 

Najnoviji postovi

Na vrh