• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ima tu u Baranji u selu pored jedan JD serije 43-44 isto bez prednje vuče
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.

Ovako šta ima u Čađavici jedan poljoprivrednik-privatni
 
R

Ratarko

Guest
Takav jedan ima u Trnjanima kod Sl.Broda samo je u lošem stanju i svake godine je jedan puta u kvaru , vidim ga kako prepolovljen stoji u dvorištu :(
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

ovi su bez poluga
 
R

Ratarko

Guest
Evo jedno traktorče iz mojega sela.
Na haubi piše 4755 ali je 4955 , 230 KS.

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Mislim da je 1994 godina , bilo je problema ali je sada ispravan.
Serije 47 i 49 su sada malo striji traktori ali idu dobro , na našim kombinatima se moglo vidjeti dosta traktora iz tih serija , nisu neki problematični traktori koliko ja znam.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
to su traktori koji su stigli na bivše kombinate početkom 90tih godina. na belju je bilo za prodaju dosta njih ali ni jedan nije imao maje od 17 000-18 000 rh a cijene nekih 70 000 kn pa prema gore a bili su u jako lošem stanju izvana. vani se mogu pronači za več od 10 000eur
 
K

krx pozega

Guest
Obrisan neispravan link.

Zvona mislim da govorite o ovom traktoru..također od gosp.Grbiča i to mu je največi traktor na imanju...inače ima sve JD strojeve,još dva traktora te dva kombajna...Bobi za dušu vidi se da je za njega zakvačita kamionska prikolica
 
R

robert

Guest
radio sam malo sa ovakvim JD(4755).ove gume sto ima na sebi se uglavnom koriste u americi (takve ripne se kod nas ne koriste)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
uvijek sam se pito čemu takve ripne?koje su im prednosti,tj. mane?
 
B

Bobo

Guest
He he, kamionska prikolica je ZAKON!

Uglavnom prednosti americkih ripni su te da ih ima vise (gusce su rasporedjene) te imaju veci grip, posto ih je vise, veca je kontaktna povrsina s tlom, pa je sabijanje manje, manje opterecenje po ripni kad se vozi nesto tesko... itd itd...

Ne znam zasto se ovdje takve gume ne koriste, ali mislim da nema mi potrebe...


Sto se Grbica tice: danas sam tamo prolazio i vidim da sarafa po jednom kombajnu... Kod njega sam lane vozio "divanu" ;) Nema cekanja ni malo, kad se samo silosa sjetim, glava me zaboli...
 
R

Ratarko

Guest
Evo ga na cesti , John Deere 8300 i tanjurača Tara 28 .
Curice još nisu počele po benzinskim crpkama prati stakla pa se ispričavam za prljavštinu na istima .

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh