• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
NOVA SERIJA 6030
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
7030
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
1252vs4bc.jpg
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.


Koja je ovo serija John Deere-a nigdje nema prospekt ili nešto vše informacija. Takvu seriju bi kupio
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Imam priliku povoljno kupiti kombinirku John Deere 8o Ks.Ima naprijed korpu 0.8 kubika i iza ruku za kopanje.Dečki što mislite o tim traktorima,kakva je situacija u vezi rezervnih dijelova i tako to....??
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Ono je plava serija John Deere,ja mislim najbolja :lol: .Samo treba ju pravilno održavati i super je :lol: .
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

JOHN DEERE 6410 Premium mit Hopfen-Niedrigkabine

Erstzulassung: 19.07.2000
Abgemeldet: 08.01.2007
Tüv fällig: 07/2008

Aus erster Hand
5253 Betriebsstunden

4-Zylinder John Deere Motor mit Turbolader und Ladeluftkühler, Hubraum 4,5 ltr. Nennleistung 105 PS.
24/24 PowrQuad 4-fach Lastschaltgetriebe 40 km/h mit lastschaltbarer Reversierung am Lenkrad.
Zapfwelle 540/540E/1000 U/min.
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

John Deere 1640 A
Modell/Typ:
1640 A
Betriebsstunden:
8000
Baujahr:
1983
Gesamtgewicht:
4.500 kg
Leistung:
46 kW
 
J

Jadranko

Guest
Obrisan neispravan link.

Modell/Typ:
2250
Betriebsstunden:
9600
Baujahr:
1988
Gesamtgewicht:
3.650 kg
46 kW
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.


Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Tipični američki traktori , kod nas to ne prolazi , za svaki iole ozbiljniji rad traktor mora imati prednju vuču .
Evo recimo taj JD 4755 sa tvoje slike , iako ima udvojene kotače bez prednje vuče je 20 % manje iskorišten . Kod mene na Torpedu RX 170 kada radim neki posao gdje prednja vuča nije prijeko potrebna , recimo , sjetvospremanje ili tanjuranje , bez obzira što traktor ide fino i bez prednje vuče sa udvojenim kotačima kada ju uključim traktor ubrza za 1 km/h , sam od sebe , isti gas , ista brzina a ide brže . Zašto onda to ne iskotristiti uvijek . Dobro ne sada za brzine od 15 km/h i veče jel onda ipak nije niti potrebno niti preporučljivo imati ju uključenu.

Eto malo mog razmišljanja o prednjoj vuči , bez da ste me išta pitali :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh