• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

B

Bobo

Guest
Zar ovaj Figuar nije bio negdje kraj Nasica, a sad ima ZG tablice :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bobo kaže:
Zar ovaj Figuar nije bio negdje kraj Nasica, a sad ima ZG tablice :scratch
bit ce da ih je više ,ima i u Samoboru jedan..... ispred nekog kafica , vade ga van za fašnik
 
B

Bobo

Guest
Koliko znam da je samo jedan original Milicijski... najvjerovatnije ih prave jos po uzoru na taj jedan...

Kao sto sam napisao gore, originalni se nalazio na nekom otpadu kod nasica, i mislim da ga je netko kupio i sredio...
 
V

vinko

Guest
odgovor na krizu sa plinom









29ok32w.jpg


2el6t87.jpg
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
hahahahaha,slike su super,najjača je ova beba na zadnjoj slici :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
jao mikemekis care ove su opasne svaka cast bas sam se nasmijao :lol:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: baš dobro
 

Najnoviji postovi

Na vrh