• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
19,525
TD55
Pogledaj poklopacna auspuhu.

Mislim na krš - stanje traktora ;)

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
19,925
Taj krš se najvjerojatnije otplatil dok je obrađival kamen da bi masline uspjevale....

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
19,925
Kak god, šteta ga je gledati u takvom stanju.

Misliš da se isplati ulagati u njega i popravljati ga? Najvjerojatnije je vlasnik to dobro proračunal

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
19,525
Većina strojeva, koju sam videl u Dalmaciji, vrlo slično izgleda.
Na žalost, malo se drži do njih, a mnogi od njih godinama vjerno služe...

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
19,525
Nisu, ali stanje stroja nekaj govori o vlasniku...

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
19,925
Nisu, ali stanje stroja nekaj govori o vlasniku...
Je, kak i ponašanje o čoveku.

Ništ u životu nije za uvijek, pa ni mi. Kad ostarimo za mlade smo zastareli i ne isplati se s nama trošiti vreme (čitaj ulagati u nas).
Taj je i s ovim Torpedom, on je svoje odradil, otplatil se, zastarel, djelova za njega nema, došli su mladi, bolji, udobniji....

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
1,258
TD55
Pogledaj poklopacna auspuhu.
;)
To me "vratilo" u D.R. kad su na 20mm protuavionske topove navlačili kurtone. Sprijećavali su cirkulaciju zraka i hrđanje, a nisu smetali kod pucanja

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
7,144
Taj krš se najvjerojatnije otplatil dok je obrađival kamen da bi masline uspjevale....
Ili više ne dobiva poticaj i neće delat, jer kak vidim bez poticaja niko niš neće delat, imaju mogućnost, imaju strojeve, zemlju al ak nema poticaja nema ni posla, takve bi ja kaznil, a ne da bi im poticaj dal još.
Pogle samo ovu našu temu o poticajima, svi samo nekaj čekaju, meni nije ovo sjelo, drugome ovo, trećemu ovo, svi nekaj čekaju. I dok ne sjedenje lova kolko sam skužil niko neće ni mrdnuti.
****** te poticaji primi se posla i delaj.

Perko

Aktivni član
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
134
Ili više ne dobiva poticaj i neće delat, jer kak vidim bez poticaja niko niš neće delat, imaju mogućnost, imaju strojeve, zemlju al ak nema poticaja nema ni posla, takve bi ja kaznil, a ne da bi im poticaj dal još.
Pogle samo ovu našu temu o poticajima, svi samo nekaj čekaju, meni nije ovo sjelo, drugome ovo, trećemu ovo, svi nekaj čekaju. I dok ne sjedenje lova kolko sam skužil niko neće ni mrdnuti.
****** te poticaji primi se posla i delaj.
Vjerojatno bi to ojacalo nasu poljoprivredu da se ukinu poticaji.Kad ovo pise clan foruma što tek drugi misle o poljoprivrednicima.Žalosno.

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
7,144
Pa da, jer treba zasukati rukave i primiti se posla, a ne čekati da novci kapnu sneba i niš ne delati.

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
7,144
O tome ja pričam, meni niko niš ne daje, ja si sve sam moram kupiti. Nikoga ne čekam. 😉🍺

FB_IMG_1620888490293.jpg

Najnoviji postovi

Na vrh