• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,338
TD55
Pogledaj poklopacna auspuhu.

Mislim na krš - stanje traktora ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Kak god, šteta ga je gledati u takvom stanju.

Misliš da se isplati ulagati u njega i popravljati ga? Najvjerojatnije je vlasnik to dobro proračunal
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,338
Većina strojeva, koju sam videl u Dalmaciji, vrlo slično izgleda.
Na žalost, malo se drži do njih, a mnogi od njih godinama vjerno služe...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,338
Nisu, ali stanje stroja nekaj govori o vlasniku...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,743
Nisu, ali stanje stroja nekaj govori o vlasniku...
Je, kak i ponašanje o čoveku.

Ništ u životu nije za uvijek, pa ni mi. Kad ostarimo za mlade smo zastareli i ne isplati se s nama trošiti vreme (čitaj ulagati u nas).
Taj je i s ovim Torpedom, on je svoje odradil, otplatil se, zastarel, djelova za njega nema, došli su mladi, bolji, udobniji....
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,654
TD55
Pogledaj poklopacna auspuhu.
;)
To me "vratilo" u D.R. kad su na 20mm protuavionske topove navlačili kurtone. Sprijećavali su cirkulaciju zraka i hrđanje, a nisu smetali kod pucanja
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Taj krš se najvjerojatnije otplatil dok je obrađival kamen da bi masline uspjevale....
Ili više ne dobiva poticaj i neće delat, jer kak vidim bez poticaja niko niš neće delat, imaju mogućnost, imaju strojeve, zemlju al ak nema poticaja nema ni posla, takve bi ja kaznil, a ne da bi im poticaj dal još.
Pogle samo ovu našu temu o poticajima, svi samo nekaj čekaju, meni nije ovo sjelo, drugome ovo, trećemu ovo, svi nekaj čekaju. I dok ne sjedenje lova kolko sam skužil niko neće ni mrdnuti.
****** te poticaji primi se posla i delaj.
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
395
Ili više ne dobiva poticaj i neće delat, jer kak vidim bez poticaja niko niš neće delat, imaju mogućnost, imaju strojeve, zemlju al ak nema poticaja nema ni posla, takve bi ja kaznil, a ne da bi im poticaj dal još.
Pogle samo ovu našu temu o poticajima, svi samo nekaj čekaju, meni nije ovo sjelo, drugome ovo, trećemu ovo, svi nekaj čekaju. I dok ne sjedenje lova kolko sam skužil niko neće ni mrdnuti.
****** te poticaji primi se posla i delaj.
Vjerojatno bi to ojacalo nasu poljoprivredu da se ukinu poticaji.Kad ovo pise clan foruma što tek drugi misle o poljoprivrednicima.Žalosno.
 
Na vrh