• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
1zlvq7q.jpg

k1xxg2.jpg


 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
hahaha vuci za kosu hahahha\
hahaha
haha
haa
hahasdhoa
:lol:
 
T

toni333

Guest
KO se samo toga sjeti hahahhahhahahahaha :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
A mogo si to jos nemastovitije "sloziti"...

Nisi jedini kojem se ne da vozati, samo sto ja takve stvari ne dokumentiram...
 
A

AGRIPLUS65

Guest




Što se dogodilo?(slikano u pola 7 ujutro)
1.postoji cucak u mom selu koji krade cipele- dakle cucak je ukral tenisice, tamo ih ostavil, i na obrovu malo kopal i donesal trule jabuke u tu jamicu(ne kuži se na sliki)- cucak se igral
2. dica su se igrala i tamo ostavila
3. sused (17. godina) se napili, tu ostavil tenisice(100-200 m od svoje kuće), majcu ostavil kod dugeg suseda i doma došal u kratkim hlačama i malo se valjal po dvorištu .

Što mislite kaj se dogodilo?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
malo su premale, a AGRIPLUS65 ne pije alkohol, njemu tata sve popije
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ja mislim da treba pozvati one iz CSI New york da riješe taj misterij :D :scratch
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Pijani sused (17) je naganjal decu koja su ga gadjala trulim jabukama .Oda je dosel cucak spasil decu od nasilnika i od suseda su ostale samo tenesice.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
svaka čast onom tko je ovo snimio problem je jedino što je to prokleto blizu istini :cry:
 

Najnoviji postovi

Na vrh