• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
IMG-20211225-WA0000.jpg
Ovu nam je čestitku danas poslala dobra prijateljica. Kad smo ju vidjeli počeli smo se smijati i supruga i ja. Mi smo točno to doživjeli prije 39 godina. Ja sam došao "s završne fešte, na poslu" , na Badnjak. U "veselom ozračju" nisam na našoj crvenoj peglici dobro zatvorio vrata. U noči je puhao vjetar i širom je otvorio ta vrata, padao je i snijeg, pa je uz pomoć vjetra fino zapunio unutrašnjost peglice.
Supruga je baš to sad ispričala i prijateljici koja nam je poslala ovu čestitku, pa se sad smijemo zajedno i mi i oni s nama. Malo iskrenog veselja za početak dana.
Sve je istina, sličica iz naše mladosti i ludosti 🙃🙂.
 
Na vrh