• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726
Prije 10 minuta kod Sisackih plodina..u nedj (tko je iz Siska, skretanje za Strlecko) 2 ostra zavoja, maltene pod 90.. puna rasutog kukuruza..i..jos jedna scena na ravnici..
druga, prosuta drva neki dan ispred kuce .

Sami sebi skacemo u zeludac ovakvim radnjama, kad poberemo cestitku od policije, onda su.nam svi krivi samo mi nismo.
Onda se cudimo kak nas policija hebe.

U krivu sam temu stavio nije najmjerno.
 

Prilozi

  • 20231027_110041.jpg
    20231027_110041.jpg
    64.1 KB · Pregleda: 82
  • 20231013_183013.jpg
    20231013_183013.jpg
    43.3 KB · Pregleda: 82

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,463
To je kod Plodina pred Rafinerijom (a Strlečko je ohoho dalje)
Inače kukuruz u zrnu je veliki problem. Tip je stao u kružnom toku a kukuruz se iskipao!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726
Strelecko je bilo u nedj popodne, nije danas..iskipao se sta je natrpo ohoho preko stranica..
Na tim zavojima u nedj sam skoro izletio u kanal kad je pocelo nositi auto..ici prijavti niti znas ni kog niti sta, a bi ziher.
Placati sam stetu i popravak koji nebi bio bas jeftin zbog necije gluposti.
 
  • Like
Reactions: H&S

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,463
Strelecko je bilo u nedj popodne, nije danas..iskipao se sta je natrpo ohoho preko stranica..
Na tim zavojima u nedj sam skoro izletio u kanal kad je pocelo nositi auto..
Nije mi baš ovo jasno!
Gdje je Strelečko?
Gdje su grabe na slici?
Ili slika ne odgovara prići!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726
Nije mi baš ovo jasno!
Gdje je Strelečko?
Gdje su grabe na slici?
Ili slika ne odgovara prići!
Ovo na slici je kod plodina danas, a u nedj ono nisam ni sliko, drek se u meni smrzo tak da mi nije bilo do niceg, kamoli do slikanja.
Prodjes nasip u Celjakovoj, i one prve krivine kad ides prema Tišini, na samom skretnju za Strelecko. Na tim krivinama de to raskrsce. Razmes sad
 

Najnoviji postovi

Na vrh