• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Prejako.................:rolfer::rolfer::lol::lol:a di mu je đoker zovi,,,,ili je več ispuca........:finga:

Đoker zovi , na višem nivou i specijalnim TARIKOM se zove uvalj prijatelja ,,,:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

rajko

Novi član
Tu od
27 Kol 2010
Poruka
23
KrevetNaKat9836.jpg



PopravljanjeJavneRasvijetieee99.jpg


demotivational-posters-rainbows.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Te moreju samo Mihovljaci

Ne druge nek su se zmučili i nič nesu napravili :lol::lol::lol:

A kaj se i lova razletela po celom Mihovljanu kak perje? :rolfer: :rolfer: :rolfer:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Ne znam dali je ke bile, jer me nije bile doma u vrijeme kad se prikazivali,
ali izgleda da su Istrjani zeli "licencu" od Mihovljne i doradili ju i maknuli lovu,
videl sam da dnevniku nove da su raznesli dva komada uspješno
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
To bi mogla biti ista putujuća ekipa.
Ali bumo preveč zaglibili v off.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
kak bi moj buraz rekel za ovoga crnca "ovaj puni tamburatora",nikad ne veli akumulator nego stalno veli tamburator :D:D:rolfer::rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh