• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
a bice jos koja slika sogorice kad mi krene sezona, pa kad bude pomagala, onako u samo nekim laganim krpicama na sebi! :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
vidjet ces, ja sve biljezim, svaki dan napravim minimalno par fotki i mozda i jedan video! :)

Ti si dobar ja uvijek zaboravim poslikat kasnije se sjetim kad ode baba s kolacima:(yawn):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
he, he... meni je problem vuc aparat sa sobom, a imam jedan sluzbeni mobitel od firme totalni sepet, adrugi sam imo nokiu i pol, al sam ju unistio u prasini i s prljavim rukama no imala je odlicnu kameru, pa sam si sada uzeo sluzbeni vatrogasni mobitel, ovaj drugi, samsung otporan na vodu, prasinu i udarce i ima solidnu kameru, pa sve biljezim samo sto ima malu memoriju pa mi se desi da moram brisati slike koje nisam prebacio da bi usliko nesto novo... ali stvarno svaki dan napravim 1 do 11 slika! :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Novo ''zračno'' sjedalo!
29911353028530034791311.jpg
[/URL][/IMG]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bučo, pa kolko ti cviječa sadiš?:icon_eyes:

S tom zemljom ga ja ne sadim sigurno tu sam bio jedan dan na ispomoci i malo se zaradilo!!!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Skupo pečenje..:)
52529956298989040047699.jpg
[/URL][/IMG]

I koliko sada na kraju da se vozi, ja sam to procjenio kao da trebam zbrojiti ta dva znaka i vozio sam 110km/h :icon_lol:
52637358680989799667771.jpg
[/URL][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Mr sima
ja neznam sta je smijesno na ovoj drugoj slici,ljudi fino stavli znakove,mada bi i ja vjerovatno upotrijebio tvoju tehniku prvi + drugi :p::p:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Mr sima
ja neznam sta je smijesno na ovoj drugoj slici,ljudi fino stavli znakove,mada bi i ja vjerovatno upotrijebio tvoju tehniku prvi + drugi :p::p:

Uh prefino ih stavili.. i ovo nisu stavili tehničari cestovnog prometa nego bauštelci..radovi su pa zato, al tako po zakonu ne smije biti.. Mogli su još jednog staviti od 40 da zaokružimo na 150..:(giggle): :icon_lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh