• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
TKO KAZE DA ZENE NE ZNAJU PARKIRATI?

att00001m.jpg
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
E da su ovakvi naši mehaničari pa svaki dan bi im vjesio u radnjama.. :icon_super: :(inlove):
37385010151169424799052.jpg
[/URL][/IMG]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
E da su ovakvi naši mehaničari pa svaki dan bi im vjesio u radnjama.. :icon_super: :(inlove):

Ovima bi ja dao da i mene servisiraju i sve moje strojeve:(inlove)::p:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
uh uh uh bome su prave...jedna takva u svakoj radioni i da vidiš kak bi ljudi dolazili na servise :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Što reći,bio sam klinac od 7 godina kad je Joža umro ,ali znam kako su ljudi živjeli,u svakom sistemu neko najebe ali u krugu oko 15 km od mene bila je firma u kojoj je radilo mislim 2000 ljudi više manje,FENOR .kralo se na kante a šefovi na šlepere i onda nekolicina sve uništila u privatne svrhe,čari privatizacije i da me itko pita i da me popljuje po tom pitanju uvijek bi bio za to vrijeme nego ovo sada,ali pušu neki drugi vjetrovi i ili se pogni il te odnese ,jedina još solucija je biti u gerili:icon_hang::icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo jedne ne smijesne al onak slika malo misaona na jednom čavlu stoji 10 drugih a da od tih 10 ni jedan ne dodirne podlogu iskljucivo stoje na jednom čavlu:confused:
[/IMG]
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ovo sam ja vidio na fejsu prije pola godine i išao sam probat i uspio iz 10 puta tako nešto
ovaj jedan zaguraš između dasaka da čvrsto stoji i onda jedan staviš dolje popreko a jedan gore i povežu se sa glavama od čavala, ja taman kad sam mislio odustat uspjelo je, ali ruke moraju bi super mirne.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ovo sam ja vidio na fejsu prije pola godine i išao sam probat i uspio iz 10 puta tako nešto
ovaj jedan zaguraš između dasaka da čvrsto stoji i onda jedan staviš dolje popreko a jedan gore i povežu se sa glavama od čavala, ja taman kad sam mislio odustat uspjelo je, ali ruke moraju bi super mirne.

Tocno mirne ruke i polako da bi uspio moguce je i vise čavala gore stavit samo moraju bit duzi ako su čavli 7 gore ih moze bit 12 cini mi se!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
vrag mi nije dal mira i išel sam i ja probat...u igri su bile čavli stotke(10cm) nekak sam ih uspjel složit 14 ali nakon mnogo pokušaja...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
vrag mi nije dal mira i išel sam i ja probat...u igri su bile čavli stotke(10cm) nekak sam ih uspjel složit 14 ali nakon mnogo pokušaja...

Kako je život čudan , neposredno poslije objavljenog posta sam odgovorio da sam to vidio jesenas u živo ,,,,,,,, i nešto kliknuo i mislo da sam post poslao,,, međutim nisam ,,,,,, primjetio sam ali nisam reagirao ,,,,,, da bi prešao malo na vjesti 24 ,,, i pročitao ,,,, poginula dva radnika BISTRE , ,,, upravo mi je to pokazao jedan djelatnik BISTRE ,,,, a isti je upravo u mojoj ulici bio u rovu ,,,,, bojim se da se dogodilo najgore .
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Kako je život čudan , neposredno poslije objavljenog posta sam odgovorio da sam to vidio jesenas u živo ,,,,,,,, i nešto kliknuo i mislo da sam post poslao,,, međutim nisam ,,,,,, primjetio sam ali nisam reagirao ,,,,,, da bi prešao malo na vjesti 24 ,,, i pročitao ,,,, poginula dva radnika BISTRE , ,,, upravo mi je to pokazao jedan djelatnik BISTRE ,,,, a isti je upravo u mojoj ulici bio u rovu ,,,,, bojim se da se dogodilo najgore .

procitao negdje post,,pisalo je da su poginuli 2 radnika,,sa djurdjevacke strane,,
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jel to firma Bista kop ili mozda je to bas od njega krenulo jer je meni to pokazo jedan covijek iz zagorja neznam tocno od kud je radimo skupa!
 

Najnoviji postovi

Na vrh