• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
malo bolje prouči, unutra je zekanov motor, sigurno, i to su motori iz srije 85,95 i 10540 sad ne znam točno koje oznake su ovdje, znam da je isto suradnja model 2400 to je zetor 7340, a 2300 je 6340.

jel ovo tebi zvuči kao JD motor, bio je i snimak od ovih većih modela ali ga sad ne mogu naći
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ZxOD3TrdsdM[/YT]
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
malo bolje prouči, unutra je zekanov motor, sigurno, i to su motori iz srije 85,95 i 10540 sad ne znam točno koje oznake su ovdje, znam da je isto suradnja model 2400 to je zetor 7340, a 2300 je 6340.

jel ovo tebi zvuči kao JD motor, bio je i snimak od ovih većih modela ali ga sad ne mogu naći
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ZxOD3TrdsdM[/YT]

ma to je podvozje sve zetorovo i na nekima limarija samo kaj je druga boja..zvuk motora čisti zekanov...ima jedan takav jedno 15 km od mene...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pa tako je i ova jača serija 2800 i ostali modeli isto JD samo boja, o ničem ne znam kao o zetoru, tako da me tu ne treba ništa uvjeravat. ja ti znam nabrojat sve modele zetora koji su napravljeni od studenog 1945 pa do danas.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
pa tako je i ova jača serija 2800 i ostali modeli isto JD samo boja, o ničem ne znam kao o zetoru, tako da me tu ne treba ništa uvjeravat. ja ti znam nabrojat sve modele zetora koji su napravljeni od studenog 1945 pa do danas.

šalim se za johan dera..znam da to nema veze sa njim..šalio sam se..iače mi je totalna glupost prefarbati zeku u zeleno i napisati na njega john deere a sa njime nema blage veze...
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Da upravo tako toma,krivo napisano mislio jedno napisao drugo

mislim da je renaulta kupio class..u biti taj renault-class je čista kemija..tu ima svega pa i imaju motore od đonija i ostale koperacije..čudnovate:icon_hang:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
kako je renault kupio claasa ako claas sad postoji a renault ne, znači claas je kupio renaulta, zapravo claas je nastao iz renaulta, claas je imao tvornicu u njemačkoj i francuskoj sad ne znam jesu li obe još u pogonu.
renault je imao MWM motore i claas isto jedno vrijeme, jer su imali potpuno iste traktore samo druge naljepnice na njima, pimjeri su ti renault ares i claas atles,

renault se više ne proizvodi, a claas sada ima JD motore, te MWM motore su imale i starije serije fendta bar mislim, i priča se da su to nepoderivi motori.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
i mi smo imali renaulta ali kamiona i isto je imal taj motor MWM i to je bilo nepoderivo a i dok si mu dal gasa tak kaj ti ga je bilo milo slušati kak taj motor grebe(ima šusa)...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kako je renault kupio claasa ako claas sad postoji a renault ne, znači claas je kupio renaulta, zapravo claas je nastao iz renaulta, claas je imao tvornicu u njemačkoj i francuskoj sad ne znam jesu li obe još u pogonu.
renault je imao MWM motore i claas isto jedno vrijeme, jer su imali potpuno iste traktore samo druge naljepnice na njima, pimjeri su ti renault ares i claas atles,

renault se više ne proizvodi, a claas sada ima JD motore, te MWM motore su imale i starije serije fendta bar mislim, i priča se da su to nepoderivi motori.

Pa kolega gazda gizdavi je dobro napisal da je renaulta kupio claas!
Opće je poznato da je JD imao suradnju s renaultom, a kasnije kad ga je kupio claas je imao s njim, odnosno ima do dana danšanjeg suradnju s JD-om.
Ovo za MWM motore je sve točno, samo su djelovi užasno skupi.
MWM i IHC motori su odlilčne kvalitete i valjda najskuplji djelovi na tržištu!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Pa kolega gazda gizdavi je dobro napisal da je renaulta kupio claas!
Opće je poznato da je JD imao suradnju s renaultom, a kasnije kad ga je kupio claas je imao s njim, odnosno ima do dana danšanjeg suradnju s JD-om.

ko je koga na kraju kupio, gore si napisao renault claasa, a dolje da je claas kupio renault.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
procitaj jos jednom sta je napisao :icon_wink:
ali nekako mi se cini da ste daaaaleko od teme otisli.. neznam, mozda se varam :icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Toma 3340....stvarno me iznenađuješ več!!!!

I kolega gazda na prošloj stranici i ja na ovoj stranici smo napisali DA JE RENAULTA KUPIO CLAAS!!!

Ajde molim te sad se vrati i pročitaj poooooolako još jednom prvo njegov, a zatim i moj post!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
[/QUOT
ja iznenađujem zato što ne tvrdim isto što i vi, pročitaj dolje što piše kod 2003. godine
http://blog.dnevnik.hr/agrotehnika/2011/10/1629569617/claas-hvata-novi-zalet.html

heheheheheheheh :icon_keel: pa i to je upravo to kaj svi m ipišemo stalno da je CLAAS kupio RENAULT Agriculture!!!

Sad je valjda stvarno jasno i dosta s time!

Evo kronologija događaja :)
Ovdje kolega lijepo napiše!
mislim da je renaulta kupio class..u biti taj renault-class je čista kemija..tu ima svega pa i imaju motore od đonija i ostale koperacije..čudnovate:icon_hang:
A ti mu lupiš kontru!
kako je renault kupio claasa ako claas sad postoji a renault ne, znači claas je kupio renaulta, zapravo claas je nastao iz renaulta, claas je imao tvornicu u njemačkoj i francuskoj sad ne znam jesu li obe još u pogonu.
I onda ja opet dobro napišem!
Pa kolega gazda gizdavi je dobro napisal da je renaulta kupio claas!
Opće je poznato da je JD imao suradnju s renaultom, a kasnije kad ga je kupio claas je imao s njim, odnosno ima do dana danšanjeg suradnju s JD-om.
Ovo za MWM motore je sve točno, samo su djelovi užasno skupi.
MWM i IHC motori su odlilčne kvalitete i valjda najskuplji djelovi na tržištu!
A ti opet kontra!
ko je koga na kraju kupio, gore si napisao renault claasa, a dolje da je claas kupio renault.
Tu i drugi kolega veli nek opet pogledaš!
procitaj jos jednom sta je napisao :icon_wink:
ali nekako mi se cini da ste daaaaleko od teme otisli.. neznam, mozda se varam :icon_scratch:
I onda ti opet nama svima pokazuješ u ovom linku ono što smo mi več napisali!!! :) A to je da je CLAAS kupio RENAULTA!!!
ja iznenađujem zato što ne tvrdim isto što i vi, pročitaj dolje što piše kod 2003. godine
http://blog.dnevnik.hr/agrotehnika/2011/10/1629569617/claas-hvata-novi-zalet.html
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
[/QUOT

heheheheheheheh :icon_keel: pa i to je upravo to kaj svi m ipišemo stalno da je CLAAS kupio RENAULT Agriculture!!!

Sad je valjda stvarno jasno i dosta s time!

Evo kronologija događaja :)
Ovdje kolega lijepo napiše!

A ti mu lupiš kontru!
kako je renault kupio claasa ako claas sad postoji a renault ne, znači claas je kupio renaulta, zapravo claas je nastao iz renaulta, claas je imao tvornicu u njemačkoj i francuskoj sad ne znam jesu li obe još u pogonu.
I onda ja opet dobro napišem!

A ti opet kontra!

Tu i drugi kolega veli nek opet pogledaš!

I onda ti opet nama svima pokazuješ u ovom linku ono što smo mi več napisali!!! :) A to je da je CLAAS kupio RENAULTA!!!
ma nije važno..jedino je važno da je renault više nepostoji,,mislim nerade traktore iako je to ista stvar samo nisu više naranđasti nego jepi zejeni clasonje:(inlove):
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
aj dobro, brzo se vi to okrenuli:redface::redface::redface::redface:
ja mislim da bi trebali otvoriti neku novu temu za ovakve vrste rasprava oko traktora ko je koga preuzeo i kako su neke marke nestale a neke nastale.
 

Najnoviji postovi

Na vrh