• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
heee ,,,,
mislim da si 10 fulo ,,,,, mislim da je to samo jedan zastupnik u saboru ,, malo je zaspao ,,, a snimatelj je blizo njega pa je ispao kao dvoica a glave je stvarno par redova ispred ,,,
stvarno zanimljivi snimci bez foto shopa :D

kakav zastupnik ?? kakav sabor?? onda sam ja vidio krive slike i komentirao ih..
 

rajko

Novi član
Tu od
27 Kol 2010
Poruka
23
policijaautop4vyj8t7lzx.jpg



1187_10151191149101463_1232659808_n.jpg
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Kad čovjeku dođe gušt ne bira ni jesto ni vrijeme, a ni način......baš mi je došlo za malo "okrijepe" a do pečenjare se nemože po ovoj mećavi heheheh

 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe druže snađi se...glavno da se lijepo ispeče i da bude fino a ko fučka način pečenja:finga:
 

seva

Član
Tu od
8 Tra 2010
Poruka
234
sunce_ti2.jpg (23.7 kB)

...................
 

Prilozi

  • sunce_ti2.jpg
    sunce_ti2.jpg
    20.2 KB · Pregleda: 1,679
  • zapamti-dobro-angela.jpg
    zapamti-dobro-angela.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 1,507
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hahahaha koje ime sela majko mila... zabranjeno unošenje oružja a psu na znaku propucana glava: Icon_mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To vam je jedan dio sela sa zanimljivim događanjima još iz 2 svj.rata,zato se i zove kak se zove,uglavnom za vrijeme onog rata uvijek je bilo sukoba ,malo partizani malo ustaše su osvajali selo ali ondašnje cure su bile iste i pošto je trebalo preživjeti rat ,vrijedila je ona snađi se druže,uglavno to je jedan dio sela Šandrovac a propucana tabla ništa čudno,pa ipak smo mi na Bilogori:(y)::icon_anal::icon_anal:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
To vam je jedan dio sela sa zanimljivim događanjima još iz 2 svj.rata,zato se i zove kak se zove,uglavnom za vrijeme onog rata uvijek je bilo sukoba ,malo partizani malo ustaše su osvajali selo ali ondašnje cure su bile iste i pošto je trebalo preživjeti rat ,vrijedila je ona snađi se druže,uglavno to je jedan dio sela Šandrovac a propucana tabla ništa čudno,pa ipak smo mi na Bilogori:(y)::icon_anal::icon_anal:

hee , tvoja bliža okolica ,,, dobro poznavanje zavičaja :(clap):
 

Najnoviji postovi

Na vrh